Počet návštev: |
1.) KM schvaľuje výsledky MFZ zo dňa 11.a 12.4.2009
Streženice - H. Poruba chýbajúci zápis
2.) KM dodatočne schvaľuje výsledky 15 kola
3.) KM súhlasí s odohratím MFZ I.tr. st.žiakov 19. kolo dňa 1.5.2009 o 10:30 hod. (piatok) Pružina - Orlové po vzájomnej dohode. KR zaistí R.
4.) Zápas II.tr. dorastu Beluša „B" - Kolačín sa odohrá 16.5.2009 o 14:30 hod. KR zaistí R (ÚS zo dňa 3.4.2009)
5.) KM upozorňuje FK, že v prípade nominovaných hráčov do výberu ObFZ a ich neúčasti na zraze, bude postupovať v súlade s RS čl.12/4.
Dňa 15.4.2009 bol zraz výberu v Košeci a nezúčastnili sa ho hráči z týchto klubov : Borčice, Lúky, D.Mariková, Papradno, Orlové, Udiča, H. Poruba, M. Lednice, Dohňany, Lysá, Sverepec.
6.) KM kontumuje MFZ I. tr. dorastu 16. kola : Lúky - Pružina a priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech Lúk. (Neoprávnený štart hráča Pružiny).
Prípad odstupujeme na DK.
7.) KM berie na vedomie súpisku Ravenu „B" a požaduje predloženie súpisky A družstva žiakov.
8.) Chýba zápis I.tr. st. žiaci : Streženice - H. Poruba (Novožilov)
9.) Za slabú US a neoznačenie vestami KM navrhuje potrestať TJ Bolešov pokutou 10 € podľa RS 3.10.2. Prípad odstupujeme na DK.
Nominovaní hráči :
P.č.
| Priezvisko, meno
|
| Materský klub
| |||
1.
| KUBIŠ Kristián
|
| TJ Rozvoj Sverepec
| |||
2.
| MARTINKO Dominik
|
| TJ Lokomotíva Lúky
| |||
3.
| MIKULA Dalibor
|
| TJ Iskra Borčice
| |||
4.
| LAMŽO Martin
|
| FK Streženice
| |||
5.
| GAVENDA Filip
|
| FK Streženice
| |||
6.
| DVORŠČÍK Ján
|
| FK Manín Podmanín
| |||
7.
| PILÁR Dominik
|
| FK Manín Podmanín
| |||
8.
| KUBIŠ Ondrej
|
| Manín Podmanín
|
| ||
9.
| TOMANA Lukáš
|
| FK Manín Podmanín
| |||
10.
| KUČERA Andrej
|
| TJ Nové Považie Prejta
| |||
11.
| SUČÍK Jakub
|
| TJ Žiar Papradno
| |||
12.
| GOLEJ Peter
|
| FK Košeca
| |||
13.
| LUKÁČ Patrik
|
| TJ Považan Pruské
| |||
14.
| PAGÁČ Erik
|
| TJ Považan Pruské
| |||
15.
| BARTOŠ Marian
|
| TJ Považan Pruské
| |||
16.
| KONCOVÝ Jozef
|
| TJ Slovan Dolné Kočkovce
| |||
17.
| BREHOVSKÝ Peter
|
| TJ Slovan Dolné Kočkovce
| |||
18.
| NOVOSAD Marek
|
| ŠK Tatran Horovce
| |||
| Náhradníci
|
|
|
|
| |
19.
| HÍREŠ Ľubomír
|
| TJ Iskra Borčice
| |||
20.
| FLORIŠ Erik
|
| TJ Iskra Borčice
| |||
21.
| HREBIČÍK Martin
|
| TJ Žiar Papradno
| |||
22.
| PAUK Emanuel
|
| TJ Žiar Papradno
|
Bc. Jozef Jurena
Predseda KM
Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.