Obsadenie č.17 09.04.2010
DELEGAČNÝ LIST ROZHODCOV ObFZ POV.BYSTRICA | DZ | ||||||
I.TRIEDA - muži | 18.4.2010 o 16,00 hod. | ||||||
Udiča | - | Papradno | M.Mazán | Marcin | Miakiš | Hanták | |
Visolaje | - | Horovce | Petrušek | Uhrín | Černej | Španihel | |
Tuchyňa | - | Ilava | Škrovánek | Tomaník | Kameník | Loužecký | |
Dulov | - | Brvnište | Koleno | Mihálik | Plšek | Pribil | |
Podvažie | - | Plevník | J. Lieskovský | Vadovský | M.Lieskovský | Jurena | |
Malé Lednice | - | Dolná Mariková | M.Pecuš | Cíbik | J.Pecuš | Vánik | |
Pružina | - | Púchov "B" | Eliášek | Kováčik | Fúrik | Mičúch | |
II.TRIEDA - muži | 18.4.2010 o 16,00 hod. | ||||||
Dolné Kočkovce | - | Vrchteplá | Zvak | Mako | Zabielny | Brundza | |
N.Dubnica "B" | - | Orlové | 14,00 hod | Migat | Hriadel | Mičuda | |
Jasenica | - | Streženice | Milčík | Bodorík | Judiny | Lieskovský | |
Lysá p.Makytou | - | Koš. Podhradie | Gašparíková | Bezdeda | P.Papuča | ||
Košeca | - | Dohňany | Juríček | Janček | Bušovský | ||
Bolešov | - | Sverepec | F.Kováč | Vajdík | Mikoláš | ||
Pruské | - | Dolná Breznica | Weiss | Švec | Dobrodenka | ||
I.TRIEDA-dorast | 18.4.2010 o 13,30 hod. | ||||||
Praznov | - | Prečín | Šťastný | Topor | |||
Borčice | - | Orlové | 17.4.2010 sobota | Gašparíková | Šamaj | ||
Visolaje | - | Brvnište | 17.4. o 10,00 hod | Tomaník | Topor | ||
Pružina | - | Lúky | Kováčik | Eliášek | |||
Tuchyňa | - | Horná Poruba | 13,00 hod | Tomaník | Kameník | ||
Jasenica | - | Pruské | Judiny | Bodorík | |||
Bolešov | - | Domaniža | Vajdík | Mikoláš | |||
II.TRIEDA-dorast | 18.4.2010 o 13,30 hod. | ||||||
Horovce | - | Vrchteplá | 17.4.sobota 16,00 hod | P.Papuča | Leško | ||
Prejta | - | Šebešťanová | Dobrodenka | Leško | |||
Stupné | - | Koš. Podhradie | 17.4.sobota 16,00 hod | Vrábel | Mohylák | ||
Kolačín | - | Udiča | Šamaj | F. Kováč | |||
Podvažie | - | Sverepec | Slaninka | Vrábel | |||
Dohňany | - | Beluša "B" | Bušovský | Vadovský | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI 18.4.2010 o 10,30 hod. | |||||||
Ilava | - | Papradno | P.Papuča | ||||
Udiča | - | Orlové | 13,30 hod | Miakiš | |||
Borčice | - | Dolná Mariková | Juríček | ||||
Stupné | - | Ladce | Mohylák | ||||
Domaniža | - | Horná Poruba | Topor | ||||
Prečín | - | Plevník | Vadovský | ||||
Bolešov | - | Streženice | Hriadel | ||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI 18.4.2010 o 10,30 hod. | |||||||
Mikušovce | M.Lednice | 13,30hod | Koleno | ||||
Prejta | Sverepec | Šamaj | |||||
Dulov | Dohňany | 13,30 hod | Plšek | ||||
D.Kočkovce | Horovce | Leško | |||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI 18.4.2010 o 10,30 hod. | |||||||
Vrchteplá | Pružina | Slaninka | |||||
Košeca A | Košeca B | Marcin | |||||
L.Rovne B | Jasenica | Cíbik | |||||
Dodelegovanie do ZsFZ | |||||||
Sobota 17.4.2010 | |||||||
Beluša | - | Led. Rovne | o 10,00 a 12,00 hod | Kvaššay | Marcin | ||
Ladce | - | Papradno | o 13,00 hod. | Fúrik | Judiny | ||
Nedeľa 18.4.2010 | |||||||
N. Dubnica | - | Nemšová | o 10,00 a 12,00 hod | Marcinát | |||
Ilava | - | Hrnčiarovce | o 13,30 hod. | Puna | Švec | ||
Ladce | - | Drietoma | o 13,30 hod. | Vyletelka | Weiss | ||