Obsadenie č.4 13.08.2010
I.TRIEDA - muži 22.8.2010 o 17,00 hod. | DZ | ||||||
Lysá | Púchov "B" | Mako | Mihálik | Paška | Pribil | ||
Papradno | Ilava | Miakiš | Pavlačka | Cernej | Spanihel | ||
Jasenica | Plevník | Zvak | Šťastný | Turcan | |||
Dulov | M.Lednice | Gašparíková | Migat | Kováčik | Hantak | ||
Horovce | D.Maríková | Škrovánek | Petrušek | Štefanec | Lieskovsky | ||
Visolaje | Udiča | Dobrodenka | Bezdeda | Ronec | Petovsky | ||
Košeca | Brvnište | Weiss | Milčík | Fúrik | Slovak | ||
II.TRIEDA - muži 22.8.2010 o 17,00 hod. | |||||||
Pružina | Bolešov | Mohylák | M.Lieskovský | ||||
Sverepec | Streženice | Marcin | F,Kováč | ||||
D,Breznica | Praznov | Judiny | Uhrín | Bagin | |||
Beluša "B" | K.Podhradie | Hriadel | Juríček | Kameník | Louzecky | ||
Vrchteplá | Pruské | Vadovský | Plšek | ||||
Dohňany | Borčice | J.Pecuš | M.Pecuš | Gančár | Brundza | ||
Podvažie | D.Kočkovce | Bodorík | Oselský | ||||
III.A.TRIEDA - muži 22.8.2010 o 17,00 hod. | |||||||
Lednica | Prejta | 21.8.sobota o 17,00 hod. | Mikoláš | ||||
Č.Kameň | Zubák | Slaninka | Vrábel | ||||
Mikušovce | Kvašov | Šamaj | Topor | ||||
Kolačín | FK Lednica | Švec | |||||
III.B.TRIEDA - muži 22.8.2010 o 17,00 hod. | |||||||
FC Orlové | Tunežice | 21/08/2010 | Plšek | Leško | |||
Trstie | Šebešťanová | Zabielny | |||||
Podmanín | Dynamo Orlové | Esterka | Leško | ||||
Lazy | Fan club Púchov | Šibík | |||||
I.TRIEDA-dorast 22.8.2010 o 14,30 hod. | |||||||
Pružina | Bolešov | M.Lieskovský | Mohylák | ||||
Ladce | Domaniža | 21.8. 17,00 | Šamaj | Ondráš | |||
Dyn. Orlové | Praznov | Papuča | Rezák | ||||
Jasenica | Stupné | 21.8. 17,00 | Mohylák | Esterka | |||
Brvnište | Tuchyňa | 20.8. piatok o 17,00 hod. | Vadovský | Vrábel | |||
Prečín | Borčice | Leško | Esterka | ||||
Pruské | Lúky | Petrušek | Pavlačková | ||||
II.TRIEDA-dorast 22.8.2010 o 14,30 hod. | |||||||
Sverepec | Kolačín | F,Kováč | Marcin | ||||
Udiča | Sebešťanová | 21.8. 17,00 | Šťastný | Šíbik | |||
Horovce | D.Maríková | 21.8. 17,00 | Papuča | J.Eliášek | |||
Visolaje | Dohňany | Ronec | Bezdeda | ||||
Lednica | Prejta | 21.8.14,30 | J.Pecuš | J.Eliášek | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI 22.8.2010 o 10,30 hod. | |||||||
Ilava | Dohňany | Ondráš | |||||
Papradno | Prečín | Mohylak | |||||
Orlové | Plevník | Topor | |||||
Dulov | Stupné | 21.8. sobota 10,30 hod. | Kováčik | ||||
Pruské | D.Maríková | J.Eliášek | |||||
Streženice | Ladce | Papuča | |||||
Domaniža | Udiča | Kameník | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI 22.8.2010 o 10,30 hod. | |||||||
Vrchteplá | FK Lednica | Plšek | |||||
Sverepec | M.Lednice | Slaninka | |||||
Lysá | Orlové -žiačky | Leško | |||||
Mikušovce | Bolešov | 14,30 hod | Šamaj | ||||
Horovce | Tuchyňa | 14,30 hod | Petrušek | ||||
Horná Poruba | Prejta | Judiny | |||||
Košeca | D.Kočkovce | Pavlačková | |||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI 22.8.2010 o 10,30 hod. | |||||||
D.Breznica | Košeca | Bagin | Led.Rovne | ||||
Podvažie | Brvnište | Rezák | Jasenica |