Obsadenie č.17 24.10.2010
I.TRIEDA - muži 31.10.2010 o 14,00 hod. | DZ | ||||||
Lysá | Visolaje | Škrovánek | Judiny | Šamaj | Slovák | ||
Horovce | Košeca | M.Lieskovský | Zigo | R.Eliášek | Hanták | ||
Dulov | Brvnište | Marcin | Petrušek | Gašparíková | Brundza | ||
Jasenica | Udiča | Kameník | Zvak | Papuča | Lieskovský | ||
Papradno | D.Maríková | Mihálik | Janček | Černej | Loužecký | ||
Púchov "B" | M.Lednice | Kováčik | Štefanec | Pavlačka | Pribil | ||
Ilava | Plevník | Milčík | M.Mazán | Kvašsay | Turčan | ||
II.TRIEDA - muži 31.10.2010 o 14,00 hod. | |||||||
Pružina | Dohňany | Miakiš | Juríček | Dobrodenka | |||
Vrchteplá | Podvažie | Vadovský | Topor | Slaninka | |||
Beluša "B" | D.Kočkovce | 30.10.,12,00 hod. | Judiny | J.Eliášek | Bagin | Španihel | |
D.Breznica | Borčice | Hriadel | Bodorík | Esterka | |||
Sverepec | Pruské | Plšek | Bušovský | Mohylák | |||
Bolešov | K.Podhradie | M.Pecuš | Migat | Leško | Peťovský | ||
Streženice | Praznov | F.Kováč | Bezdeda | Ronec | |||
I.TRIEDA-dorast 31.10.2010 o 11,30 hod. | |||||||
Pružina | Prečín | Juríček | Dobrodenka | ||||
Brvnište | Pruské | 30.10.12,00 hod | Topor | Slaninka | |||
Jasenica | Lúky | 30.10., 14,00 | Mohylák | Vadovský | |||
Dyn.Orlové | Borčice | 30.10.,14,00 | Mako | Rezák | |||
Ladce | Tuchyňa | 30.10. 14,00 | Papuča | Pavlačková | |||
Bolešov | Stupné | Leško | M,Pecuš | ||||
Domaniža | Praznov | 30.10. 14,00 | Bodorík | Bušovský | |||
II.TRIEDA-dorast 31.10.2010 o 11,30 hod. | |||||||
Streženice"B" | Visolaje | 31.10.11,30 | Bezdeda | Ronec | |||
Horovce | Lednica | 30.10. 14,00 | Šamaj | Ondráś | |||
Udiča | Dohňany | 30.10. 14,00 | Šťastný | Zabielny | |||
Sverepec | D.Maríková | Mohylák | Bušovský | ||||
Kolačín | Šebešťanová | J.Eliášek | Migat | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI 31.10.2010 o 9,30 hod. | |||||||
Ilava | Domaniža | Pavlačková | |||||
Pruské | Streženice | Ondráš | |||||
Dulov | Ladce | 11,30 hod | Gašparíková | ||||
Orlové | Udiča | Rezák | |||||
Papradno | D.Maríková | Topor | |||||
Dohňany | Stupné | Bodorík | |||||
Prečín | Plevník | Kameník | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI 31.10.2010 o 9,30 hod. | |||||||
Vrchteplá | H.Poruba | Slaninka | |||||
Horovce | Košeca | 11,30 hod | Petrušek | ||||
Mikušovce | D.Kočkovce | 11,30 hod | Kapila | ||||
Lysá | Prejta | Milčík | |||||
Sverepec | Tuchyňa | Bušovský | |||||
FK Lednica | Bolešov | 30.10.,10,30 hod. | Papuča | ||||
M.Lednice | Orlové-žiačky | 11,30 hod | R odd. |