Obsadenie č.24 07.05.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 21. kolo | 15.5.2011 o 16,30 hod. | |||||
Jasenica | Lysá pod Makytou | Zvak | Mohylák | Šťastný | Loužecký | ||
Papradno | Dulov | M.Lieskovský | Slaninka | Badár | Brundza | ||
Púchov "B" | Horovce | Porubčan | Vyletelka | Zigo | Španihel | ||
Ilava | Visolaje | Dobrodenka | Barenčík | F.Kováč | Lieskovský | ||
Plevník | Košeca | Bodorík | Janček | R.Eliášek | Peťovský | ||
Malé Lednice | Brvnište | Vadovský | Oselský | Zabielny | Turčan | ||
Dolná Mariková | Udiča | Kameník | Škrovánek | Plšek | Hanták | ||
II.TRIEDA - muži | 21. kolo | 15.5.2011 o 16,30 hod. | |||||
Dolná Breznica | Pružina | Marcin | J.Eliášek | ||||
Sverepec | Beluša "B" | Judiny | ObFZ | Petrušek | |||
Bolešov | Vrchteplá | J.Pecuš | M.Pecuš | ||||
Streženice | Dohňany | Kováčik | Bagin | Mikoláš | |||
Praznov | Podvažie | Mihálik | Vrábel | Rezák | |||
K. Podhradie | Dolné Kočkovce | Švec | Šamaj | Pribil | |||
Pruské | Borčice | Koleno | Bušovský | Gašparíková | |||
III.A.TRIEDA - muži | 13. kolo | 15.5.2011 o 16,30 hod. | |||||
Kvašov | Prejta | Hriadel | |||||
Kolačín | Zubák | Esterka | |||||
FK Lednica | Kameničany | Weiss | |||||
Mikušovce | Hradčan Lednica | Migat | Bezdeda | ||||
Červený Kameň | voľno | ||||||
III.B.TRIEDA - muži | 16. kolo | 15.5.2011 o 16,30 hod. | |||||
FC Orlové | Šebešťanová | Uhrín | |||||
Tunežice | Dynamo Orlové | Ronec | |||||
Šk fanclub Púchov | Podmanín | Mestečko | Ondráš | ||||
Lazy pod Makytou | Tŕstie | Milčík | |||||
I.TRIEDA-dorast | 21. kolo | 15.5.2011 o 14,00 hod. | |||||
Dynamo Orlové | Pružina | Folučka | |||||
Ladce | Jasenica | 14.5. SO o 16,30 | J.Eliášek | Pavlačková | |||
Bolešov | Brvnište | M.Pecuš | J.Pecuš | ||||
Domaniža | Prečín | 14.5. SO o 14,00 | Koleno | Mohylák | |||
Praznov | Pruské | Vrábel | Mihálik | ||||
Stupné | Lúky pod Makytou | Mohylák | Šťastný | ||||
Tuchyňa | Borčice | 14.5. SO o 16,30 | Marcin | Kuric | |||
II.TRIEDA-dorast | 21. kolo | 15.5.2011 o 14,00 hod. | |||||
Udiča | Streženice "B" | 14.5. SO o 16,30 | Vadovský | Folučka | |||
Sverepec | voľno | ||||||
voľno | Horovce | ||||||
Kolačín | Visolaje | Esterka | |||||
Šebešťanová | Hradčan Lednica | Badár | Slaninka | ||||
K. Podhradie | Prejta | o 13,30 hod. | Šamaj | Švec | |||
Dolná Mariková | Dohňany | 14.5. SO o 16,30 | Bodorík | Šťastný | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 21. kolo | 15.5.2011 o 10,30 hod. | |||||
Orlové | Ilava | Folučka | |||||
Papradno | Dulov | Koleno | |||||
Dohňany | Pruské | Papuča | |||||
Prečín | Domaniža | Kameník | |||||
Plevník | Streženice | Badár | |||||
Stupné | Ladce | Vrábel | |||||
Dolná Mariková | Udiča | o 13,30 hod. | Škrovánek | ||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 21. kolo | 15.5.2011 o 10,30 hod. | |||||
Lysá pod Makytou | Vrchteplá | Migat | |||||
Sverepec | Mikušovce | Hriadel | |||||
FK Lednica | Horovce | F.Kováč | |||||
Malé Lednice | Horná Poruba | o 14,00 hod. | Zabielny | ||||
Orlové - žiačky | Košeca | 14.5. SO o 14,00 | Folučka | ||||
Bolešov | Dolné Kočkovce | T.Kováč | |||||
Tuchyňa | Prejta | o 11,00 hod. | Kuric | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 15. kolo | 15.5.2011 o 10,30 hod. | |||||
Košeca | Pružina | Pavlačková | |||||
voľno | Brvnište | ||||||
Dolná Breznica | Podvažie | 13.5. o 16,00 hod.Led. Rovne | M.Pecuš |