Obsadenie č.27 27.05.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 24. kolo | 5.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Lysá pod Makytou | Malé Lednice | Šamaj | Milčík | Bodorík | Turčan | ||
Dolná Mariková | Plevník | Marcin | Kováčik | Gašparíková | Hanták | ||
Udiča | Ilava | M.Pecuš | J.Pecuš | F.Kováč | Peťovský | ||
Brvnište | Púchov "B" | Juríček | Černej | Štefanec | Pribil | ||
Košeca | Papradno | Dobrodenka | Švec | Judiny | Lieskovský | ||
Visolaje | Jasenica | M.Lieskovský | Petrušek | Hriadel | Brundza | ||
Horovce | Dulov | Mako | Kameník | ObFZ | Jurena | ||
II.TRIEDA - muži | 24. kolo | 5.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Pružina | K. Podhradie | Porubčan | J.Eliášek | ||||
Pruské | Praznov | Migat | Uhrín | Esterka | Dohňanská | ||
Borčice | Streženice | Koleno | Ondráš | Bušovský | |||
Dolné Kočkovce | Bolešov | Pavlačka | Miakiš | ||||
Podvažie | Sverepec | Vadovský | Zabielny | Badár | |||
Dohňany | Dolná Breznica | Škrovánek | Bagin | ||||
Vrchteplá | Beluša "B" | Zvak | Slaninka | Vrábel | |||
III.A.TRIEDA - muži | 16. kolo | 5.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Prejta | Mikušovce | Oselský | Weiss | ||||
Červený Kameň | FK Lednica | Mihálik | |||||
voľno | Kolačín | ||||||
Hradčan Lednica | Kvašov | Bezdeda | |||||
Kameničany | Zubák | Ronec | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 19. kolo | 5.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Podmanín | Fc Orlové | Mohylák | |||||
Dynamo Orlové | Tŕstie | 4.6. SO o 17,00 | Papuča | ||||
Šebešťanová | Lazy pod Makytou | Rezák | |||||
Tunežice | Šk fanclub Púchov | R | |||||
I.TRIEDA-dorast | 24. kolo | 5.6.2011 o 14,30 hod. | |||||
Pružina | Stupné | J.Eliášek | Porubčan | ||||
Tuchyňa | Praznov | 4.6. SO o 17,00 | Gašparíková | Pavlačková | |||
Borčice | Domaniža | 4.6. SO | Migat | Ondráš | |||
Lúky pod Makytou | Bolešov | Milčík | Puškár | ||||
Pruské | Ladce | Uhrín | Migat | ||||
Prečín | Dynamo Orlové | Mohylák | Paška | ||||
Brvnište | Jasenica | 4.6. SO o 17,00 | Koleno | Folučka | |||
II.TRIEDA-dorast | 24. kolo | 5.6.2011 o 14,30 hod. | |||||
Streženice | K. Podhradie | o 17,00 hod. | Mikoláš | ||||
Dolná Mariková | Šebešťanová | 4.6. SO o 17,00 | Vadovský | Slaninka | |||
Dohňany | Kolačín | Bagin | Škrovánek | ||||
Prejta | voľno | ||||||
Hradčan Lednica | Sverepec | Bodorík | Mihálik | ||||
Visolaje | Udiča | Petrušek | Hriadel | ||||
Horovce | voľno | ||||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 24. kolo | 5.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Ilava | Stupné | Kuric | |||||
Dolná Mariková | Plevník | o 14,00 hod. | Gašparíková | ||||
Udiča | Prečín | o 14,30 hod. | F.Kováč | ||||
Ladce | Dohňany | Weiss | |||||
Streženice | Papradno | Škrovánek | |||||
Domaniža | Orlové | Folučka | |||||
Pruské | Dulov | 4.6. SO o 10,30 | Puškár | ||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 24. kolo | 5.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Vrchteplá | Bolešov | o 14,30 hod. | Vrábel | ||||
Tuchyňa | Orlové - žiačky | o 11,00 hod. | Bezdeda | ||||
Prejta | Malé Lednice | Hriadel | |||||
Dolné Kočkovce | FK Lednica | Ronec | |||||
Košeca | Sverepec | Marcin | |||||
Horná Poruba | Lysá pod Makytou | Pavlačková | |||||
Horovce | Mikušovce | o 14,30 hod. | Kameník | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 18. kolo | 5.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Pružina | Brvnište | J.Eliášek | |||||
Podvažie | Košeca | Jasenica | Rezák | ||||
Dolná Breznica | voľno |