Obsadenie č.12 02.10.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 10.kolo | 9.10.2011 o 14,30 hod. | |||||
Udiča | Papradno | M.Mazan | Gašparíková | Mako | Peťovský | ||
Košeca | Streženice | Plšek | Kameník | Brundza | |||
Brvnište | Bolešov | Migat | Mihálik | Loužecký | |||
Borčice | Malé Lednice | Papuča | Bezdeda | Hanták | |||
Visolaje | Lysá pod Makytou | Zvak | Slaninka | Vrábel | Turčan | ||
Dolná Mariková | Jasenica | Petrušek | Hriadel | Lieskovský | |||
Plevník | Horovce | Milčík | J.Pecuš | Vyletelka | Pribil | ||
II.TRIEDA - muži | 10.kolo | 9.10.2011 o 14,30 hod. | |||||
Dolná Breznica | Pruské | J.Eliášek | M.Pecuš | ||||
Kolačín | Mikušovce | Bagin | Švec | ||||
Dolné Kočkovce | Dulov | Koleno | Zabielny | ||||
Podvažie | FC Orlové | Weiss | Paška | ||||
Koš.Podhradie | Beluša "B" | Judiny | Kuric | ||||
Praznov | Sverepec | R | Rezák | ||||
Dohňany | Pružina | Vadovský | P.Kováčik | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 10.kolo | 9.10.2011 o 14,30 hod. | |||||
Kvašov | Hradčan Lednica | Ondráš | |||||
Kameničany | Červený Kameň | V.Kováčik | |||||
voľno | Tunežice | ||||||
Zubák | Prejta | Bodorík | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 1.kolo | 9.10.2011 o 14,30 hod. | |||||
FC Púchov | Orlové | Uhrín | |||||
Vrchteplá | Lazy | Juríček | Brna | ||||
Stupné | Šebešťanová | Šťastný | |||||
Bodiná | Lúky | Folučka | |||||
Podmanín | Trstie | Puškár | |||||
I.TRIEDA-dorast | 10.kolo | 9.10.2011 o 12,00 hod. | |||||
Prejta | Pruské | Pavlačková | |||||
Kolačín | Dynamo Orlové | Švec | Bagin | ||||
Stupné | Bolešov | Šťastný | |||||
Borčice | Domaniža | SO o 12,00 | Ondráš | Papuča | |||
Dolná Mariková | Praznov | SO o 14,30 | Slaninka | Hrenák | |||
Ladce | Udiča | SO o 14,30 | J.Eliášek | Milčík | |||
Prečín | Dohňany | Folučka | Rezák | ||||
II.TRIEDA-dorast | 10.kolo | 9.10.2011 o 12,00 hod. | |||||
Podvažie | Lysá pod Makytou | Paška | Weiss | ||||
Sverepec | Tuchyňa | Vrábel | Hrenák | ||||
Koš.Podhradie | Horovce | o 11,30 hod. | Kuric | Judiny | |||
Šebešťanová | Visolaje | Mihálik | Migat | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 10.kolo | 9.10.2011 o 10,00 hod. | |||||
Udiča | Pruské | o 12,00 hod. | Mako | ||||
Streženice | Ladce | Papuča | |||||
Dolné Kočkovce | Prečín | Bodorík | |||||
Domaniža | FC Orlové | Kameník | |||||
Stupné | Ilava | Slaninka | |||||
Dolná Mariková | Sverepec | o 12,00 hod. | Hriadel | ||||
Plevník | Dohňany | Vrábel | |||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 7.kolo | 9.10.2011 o 10,00 hod. | |||||
Košeca | Horovce | Švec | |||||
Pružina | voľno | ||||||
Ilava | Jasenica | SO o 10,00 hod. | Cabaj | ||||
Malé Lednice | Led. Rovne | SO o 11,45 Domaniža | P.Kováčik | ||||
Dodelegovanie do ZsFZ 9.10.2011 HR AR 1 | AR 2 | ||||||
2. liga ženy o 10,00 hod. | |||||||
Orlové | LT Bratislava | Zabielny | |||||
5. liga dorast o 12,00 hod. | |||||||
Dolné Kočkovce | Košeca | Majcher | Koleno | ||||
5. liga dorast o 12,00 hod. | |||||||
Plevník | Kanianka | Vyletelka | Milčík |