Obsadenie č.13 09.10.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 11.kolo 16.10.2011 o 14,00 hod. | ||||||
Horovce | Dolná Mariková | Vadovský | Petrušek | Vrábel | Mičúch | ||
Jasenica | Visolaje | Oselský | Bodorík | Šťastný | Turčan | ||
Lysá pod Makytou | Borčice | Migát | Juríček | Bagin | Loužecký | ||
Malé Lednice | Brvnište | Kameník | Koleno | Zvak | Brundza | ||
Bolešov | Udiča | Mako | Zabielny | Uhrín | Pribil | ||
Papradno | Košeca | Weiss | Miakiš | Vyletelka | Peťovský | ||
Streženice | Plevník | Škrovánek | M.Mazan | Švec | Lieskovský | ||
II.TRIEDA - muži | 11.kolo 16.10.2011 o 14,00 hod. | ||||||
Pružina | Praznov | Slaninka | Puškár | ||||
Sverepec | Koš.Podhradie | Brvnište o 14,00 | Milčík | J.Pecuš | |||
Podvažie | Beluša"B" | ÚS ŠTK č.8 bod 3 | Papuča | Paška | |||
FC Orlové | Dolné Kočkovce | SO o 14,00 hod. | Zvak | Bagin | |||
Dulov | Dolná Breznica | SO o 14,30 hod | Juríček | Milčík | |||
Pruské | Kolačín | Ondráš | V.Kováčik | ||||
Mikušovce | Dohňany | Mihálik | Folučka | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 11.kolo 16.10.2011 o 14,00 hod. | ||||||
Kvašov | Zubák | Kuric | |||||
Hradčan Lednica | Kameničany | Hriadel | |||||
Červený Kameň | voľno | ||||||
Tunežice | Prejta | Judiny | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 2.kolo 16.10.2011 o 14,00 hod. | ||||||
ŠK FC Púchov | Vrchteplá | SO o 15,00 hod. | Papuča | ||||
Lazy | Stupné | J.Eliášek | |||||
Šebešťanová | Bodiná | Rezák | |||||
Lúky | Podmanín | Bezdeda | |||||
Dynamo Orlové | Tŕstie | P.Kováčik | |||||
I.TRIEDA-dorast | 11.kolo 16.10.2011 o 11,30 hod. | ||||||
Dohňany | Ladce | J.Eliášek | Bezdeda | ||||
Udiča | Dolná Mariková | SO o 14,30 hod | Vadovský | P.Kováčik | |||
Praznov | Borčice | Hrenák | |||||
Domaniža | Stupné | SO o 14,00 hod | Mihálik | Hrenák | |||
Bolešov | Prejta | Zabielny | Mako | ||||
Pruské | Kolačín | V.Kováčik | Ondráš | ||||
Dynamo Orlové | Prečín | P.Kováčik | |||||
II.TRIEDA-dorast | 11.kolo 16.10.2011 o 11,30 hod. | ||||||
Podvažie | Šebešťanová | Paška | Papuča | ||||
Lysá pod Makytou | Sverepec | Juríček | Migát | ||||
Tuchyňa | Koš.Podhradie | SO o 14,30 hod | Weiss | Pavlačková | |||
Horovce | Visolaje | o 11,00 hod. | Vrábel | Vadovský | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 11.kolo 16.10.2011 o 9,30 hod. | ||||||
Dohňany | Dolná Mariková | Bodorík | |||||
Sverepec | Stupné | Rezák | |||||
Ilava | Domaniža | Pavlačková | |||||
FC Orlové | Dolné Kočkovce | Šťastný | |||||
Prečín | Udiča | Bušovský | |||||
Pruské | Streženice | Kuric | |||||
Ladce | Plevník | Judíny | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 3.kolo - dohrávka 16.10.2011 o 11,00 hod. | ||||||
Tuchyňa | Bolešov | ÚS KM č.3 bod 5 | Bagin | ||||
Dodelegovanie do ZsFZ 15.10.2011 sobota | |||||||
Beluša | D. Lužná o 14,30 hod. | II. liga ženy | AR 2 Petrušek | ||||
Nová Dubnica | Vrbové o 11,30 hod. | IV. liga dorast | AR 1 Bezdeda | ||||
Led. Rovne | St.Turá o 10,00-12,00 hod. | III.liga sž-m.ž. | AR 1 Pecuš J. | ||||
Papradno | Nováky o 12,00 - 14,00 hod. | III.liga sž-m.ž. | AR 1 Koleno | ||||
Púchov | Dubnica o 10,00-12,00 hod. | V.liga sž-mž. | AR 2 Kováčik V. | ||||