Obsadenie č.15 24.10.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 13.kolo 30.10.2011 o 14,00 hod. | ||||||
Horovce | Borčice | Mihálik | Kameník | Mako | Lieskovský | ||
Jasenica | Brvnište | Škrovánek | M.Mazán | Rezák | Hanták | ||
Lysá pod Makytou | Udiča | Gašparíková | Petrušek | Peťovský | |||
Malé Lednice | Košeca | Weiss | Šťastný | Brundza | |||
Bolešov | Streženice | V.Kováčik | Milčík | Vánik | |||
Papradno | Plevník | Jakúbek | Černej | Folučka | Loužecký | ||
Dolná Mariková | Visolaje | Oselský | Koleno | Paška | Turčan | ||
II.TRIEDA - muži | 13.kolo 30.10.2011 o 14,00 hod. | ||||||
Pružina | Podvažie | Judiny | Zabielny | ||||
Sverepec | Dolné Kočkovce | Dolné Kočkovce | Vadovský | Slaninka | |||
Beluša "B" | Dolná Breznica | Ondráš | Kuric | ||||
FC Orlové | Kolačín | Hriadel | Puškár | ||||
Dulov | Mikušovce | Migat | Švec | ||||
Pruské | Dohňany | Papuča | F.Kováč | ||||
Praznov | Koš. Podhradie | J.Pecuš | M.Pecuš | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 2.kolo 30.10.2011 o 14,00 hod. | ||||||
Kvašov | Červený Kameň | Uhrín | |||||
Zubák | Hradčan Lednica | Bagin | |||||
Kameničany | Tunežice | Brna | |||||
voľno | Prejta | ||||||
I.TRIEDA-dorast | 13.kolo 30.10.2011 o 11,30 hod. | ||||||
Dohňany | Borčice | Kuric | Ondráš | ||||
Udiča | Stupné | SO o 14,00 hod. | Puškár | Hrenák | |||
Praznov | Prejta | M.Pecuš | J.Pecuš | ||||
Domaniža | Kolačín | SO o 14,00 hod. | Slaninka | Zabielny | |||
Bolešov | Dynamo Orlové | Milčík | V.Kováčik | ||||
Pruské | Prečín | F.Kováč | Papuča | ||||
Ladce | Dolná Mariková | SO o 14,00 hod. | Kuric | Pavlačková | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 13.kolo 30.10.2011 o 9,30 hod. | ||||||
Dohňany | Domaniža | Migat | |||||
Sverepec | Dolné Kočkovce | Hrenák | |||||
Ilava | Udiča | Bielik | |||||
FC Orlové | Streženice | Zabielny | |||||
Prečín | Ladce | Kameník | |||||
Pruské | Plevník | Cabaj | |||||
Dolná Mariková | Stupné | o 11,30 hod. | Paška | ||||
Dodelegovanie do ZsFZ 29.10.2011 - sobota | R | AR 1 | AR 2 | ||||
Papradno | Nové Mesto | 3.liga SŽ - MŽ | o 10,00-12,00 v Brvništi | Kvaššay | Briestenský | ||
Led. Rovne | Nováky | 3.liga SŽ - MŽ | o 10,00-12,00 | Janček | Judiny | ||
Pov. Bystrica | ČFK Nitra | 2.liga SŹ - MŽ | o 10,00-12,00 | Vyletelka | Vadovský | ||
Nová Dubnica | Beluša | 4.liga Dorast | o 11,30 hod. | Opatovský | Bagin | ||
Beluša | Diakovce | 2.liga Ženy | o 14,00 hod. | Zigo | Štefanec | Petrušek |