Obsadenie č.20 07.04.2012
Delegačný list rozhodcov ObFZ Považská Bystrica | |||||||
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 17. kolo | 15.4.2012 o 15,30 hod. | |||||
Brvnište | Borčice | Juríček | Hriadel | Plšek | Lieskovský | ||
Udiča | Visolaje | V.Kováčik | Gašparíková | Šťastný | Loužecký | ||
Košeca | D. Mariková | Papuča | Kapila | Zabielny | Španihel | ||
Streženice | Horovce | Judiny | M.Mazán | Brna | Hanták | ||
Papradno | Jasenica | Zvak | Folučka | Vyletelka | Brundza | ||
Malé Lednice | Plevník | Vadovský | Bušovský | Slaninka | Turčan | ||
Bolešov | Lysá p/Makytou | J.Pecuš | M.Pecuš | Fúrik | Peťovský | ||
II.TRIEDA - muži | 17. kolo | 15.4.2012 o 15,30 hod. | |||||
D. Kočkovce | Podvažie | J.Eliášek | Ondráš | ||||
D. Breznica | K. Podhradie | Škrovánek | Ronec | ||||
Kolačín | Praznov | Oselský | Milčík | ||||
Mikušovce | Pružina | Migat | Pavlačková | ||||
Pruské | Sverepec | Bodorík | Puškár | Mičúch | |||
FC Orlové | Dohňany | Mihálik | P.Kováčik | ||||
Dulov | Beluša "B" | Švec | Bagin | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 12. kolo | 15.4.2012 o 15,30 hod. | |||||
Zubák | Tunežice | R | |||||
Prejta | Č. Kameň | Uhrín | |||||
voľno | Hradčan Lednica | ||||||
Kameničany | Kvašov | Bezdeda | |||||
I.TRIEDA-dorast | 17. kolo | 15.4.2012 o 13,00 hod. | |||||
Stupné | Borčice | Hrenák | Plšek | ||||
D. Mariková | Prejta | sobota o 15,30 hod. | Slaninka | P.Kováčik | |||
Kolačín | Ladce | Milčík | Papuča | ||||
Dynamo Orlové | Dohňany | sobota o 13,00 hod. | Vadovský | Tellechea | |||
Pruské | Udiča | Puškár | Bodorík | ||||
Domaniža | Prečín | sobota o 14,00 hod. | Papuča | Migat | |||
Bolešov | Praznov | M.Pecuš | J.Pecuš | ||||
II.TRIEDA-dorast | 12. kolo | 15.4.2012 o 13,00 hod. | |||||
Šebešťanová | Horovce | Hriadel | Juríček | ||||
Visolaje | Tuchyňa | Ondráš | J.Eliášek | ||||
K. Podhradie | Lysá p/Makytou | Zabielny | Sklenár | ||||
Sverepec | Podvažie | sobota o 13,00 hod. | Puškár | Hriadel | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 17. kolo | 15.4.2012 o 10,30 hod. | |||||
D. Kočkovce | Domaniža | Bielik | |||||
Udiča | Stupné | o 13,00 hod. | Šťastný | ||||
Streženice | D. Mariková | Papuča | |||||
Ladce | Dohňany | Cabaj | |||||
Pruské | Sverepec | Sklenár | |||||
FC Orlové | Plevník | Tellechea | |||||
Prečín | Ilava | P.Kováčik | |||||
Dodelegovanie do ZsFZ 14.4.2012 SOBOTA o 15,00 hod. R | AR1 | AR2 | |||||
Beluša | LT Bratislava | Briestenský | Kvaššay | Šťastný | 2.liga ženy | ||
15.4.2012 NEDEĽA o 13,00 hod. | |||||||
Dolné Kočkovce | Plevník | Sokol | Eliášek J. | 5.liga dorast | |||
Košeca | Brvnište | Majerík | Papuča | | 5.liga dorast | ||
Papradno | Tr. Turná | Vyletelka | Folučka | 5. liga dorast | |||