D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ |
I.TRIEDA - muži | | 18. kolo 22.4.2012 o 16,00 hod. | | | | |
Lysá p/Makytou | | Malé Lednice | | Plšek | Folučka | Vadovský | Hanták |
Jasenica | | Bolešov | | Migat | Bodorík | | Brundza
|
Horovce | | Papradno | | Gašparíková | Janček
| | Chalmoviansky
|
D. Mariková | | Streženice | | Fúrik | J.Eliášek | | Lieskovský |
Visolaje | | Košeca | | Milčík | Briestenský | Kvaššay | Turčan |
Borčice | | Udiča | | M.Mazán | Papuča | | Loužecký
|
Plevník | | Brvnište | | Koleno | Pavlačka
| | Peťovský |
II.TRIEDA - muži | | 18. kolo 22.4.2012 o 16,00 hod. | | | | |
Beluša "B" | | FC Orlové | | Bezdeda | Kapila | | |
Sverepec | | Dulov | | Ondráš | Uhrín | | |
Pružina | | Pruské | | Bušovský | Bagin | | |
Praznov | | Mikušovce | | Slaninka | Šťastný | | |
K.Podhradie | | Kolačín | | V.Kováčik | Judiny | | |
Podvažie | | D.Breznica | | Puškár | Pavlačková | | |
Dohňany | | D.Kočkovce | | Zvak | P.Kováčik | | |
III.A.TRIEDA - muži | | 13. kolo 22.4.2012 o 16,00 hod. | | | | |
Červený Kameň | | Tunežice | | Švec | | | |
Hradčan Lednica | | Prejta | | Juríček | | | |
Kvašov | | voľno | | | | | |
Kameničany | | Zubák | | Ronec | | | |
III.B.TRIEDA - muži | | 10. kolo 22.4.2012 o 16,00 hod. | | | | |
Dynamo Orlové | | ŠK fc Púchov | | Oselský
| | | |
Lazy | | Vrchteplá | | M.Pecuš
| | | |
Šebešťanová | | Stupné | | Bielik | | | |
Lúky | | Bodiná | | J.Pecuš
| | | |
Tŕstie | | Podmanín | | Hrenák | | | |
I.TRIEDA-dorast | | 18. kolo 22.4.2012 o 13,30 hod. | | | | |
Praznov | | Domaniža | | Šťastný | Slaninka | | |
Udiča | | Bolešov | sobota o 16,00 hod. | Vadovský | Hrenák | | |
Dohňany | | Pruské | voľno | | | D Pruské-odhlásený
| |
Ladce | | Dynamo Orlové | sobota o 16,00 hod. | Ondráš | Sklenár | | |
D. Mariková | | Kolačín | sobota o 16,00 hod. | Koleno | Tellechea | | |
Borčice | | Prejta | nedeľa o 10,00 hod. | J.Eliášek | Sklenár | | |
Prečín | | Stupné | | ZsFZ
| Tellechea | | |
II.TRIEDA-dorast | | 13. kolo 22.4.2012 o 13,30 hod. | | | | |
Tuchyňa | | Horovce | sobota o 16,00 hod. | J.Pecuš
| Bielik | | |
Lysá p/Makytou | | Visolaje | | Folučka | Plšek | | |
Podvažie | | K.Podhradie | | Pavlačková | Puškár | | |
Sverepec | | Šebešťanová | sobota o 13,30 hod. | Puškár
| Paška
| | |
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | | 18. kolo 22.4.2012 o 10,30 hod. | | | | |
Ilava | | FC Orlové | | Sklenár | | | |
Sverepec | | Prečín | | Paška
| | | |
Dohňany | | Pruské | | Bodorík | | | |
D. Mariková | | Ladce | nedeľa o 13,30 hod. | J.Eliášek | | | |
Stupné | | Streženice | | Oselský
| | | |
Domaniža | | Udiča | | Tellechea
| | | |
Plevník | | D.Kočkovce | | Bušovský | | | |
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 10. kolo 22.4.2012 o 10,30 hod. | | | | |
Horná Poruba | | D.Breznica | | Judiny | | | |
Pružina | | Vrchteplá | 21.4.SO o 11,00 hod. | Folučka | | | |
Bolešov | | Dulov | | Cabaj | | | |
Lysá p/Makytou | | Mikušovce | | Bielik | | | |
Košeca | | Tuchyňa | | V.Kováčik | | | |
| | | | | | | |
Dodelegovanie do ZsFZ 21.4.2012 SOBOTA
| | | | | |
Brvnište | | Papradno
| o 13,30 hod.
| R Miakiš
| AR1 Zigo
| 5.liga Dorast
| |
Papradno | | Nová Dubnica
| o 14,00 hod.
| R Šamaj
| AR1 Judiny
| 3.liga SŽ-MŽ | |
22.4.2012 NEDEĽA | | | | | |
Streženice | | Šimonovany
| o 13,30 hod.
| R Janček
| AR1 Gašparíková
| 5.liga Dorast
| |
Plevník | | Košeca | o 13,30 hod.
| R Pavlačka
| AR1 Koleno
| 5.liga Dorast
| |