Obsadenie č.22 20.04.2012
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 19.kolo | 29.4.2012 o 16,00 hod. | |||||
Udiča | Brvnište | Oselský | Puškár | Miakiš | Hanták | ||
Košeca | Borčice | M.Pecuš | J.Pecuš | Vyletelka | Turčan | ||
Streženice | Visolaje | Mako | Hriadel | Šamaj | Brundza | ||
Papradno | D.Mariková | Bušovský | Vadovský | Černej | Loužecký | ||
Bolešov | Horovce | Švec | Kapila | Uhrín | Mišún | ||
Malé Lednice | Jasenica | Judiny | V.Kováčik | Papuča | Peťovský | ||
Lysá | Plevník | Juríček | M.Mazán | R.Eliášek | Lieskovský | ||
II.TRIEDA - muži | 19. kolo | 29.4.2012 o 16,00 hod. | |||||
Dolná Breznica | Dolné Kočkovce | Folučka | Migat | ||||
Kolačín | Podvažie | Ondráš | Bielik | ||||
Mikušovce | K.Podhradie | Mikušovce odhlásené | |||||
Pruské | Praznov | Bezdeda | Ronec | ||||
Dulov | Pružina | Gašparíková | Pavlačková | Kuric | |||
FC Orlové | Sverepec | Koleno | Hrenák | ||||
Beluša "B" | Dohňany | o 11,00 hod. | Migat | Papuča | |||
III.A.TRIEDA - muži 14. kolo | 29.4.2012 o 16,00 hod. | ||||||
Zubák | Červený Kameň | Bagin | |||||
Tunežice | Hradčan Lednica | Zigo | |||||
Prejta | Kvašov | J.Eliášek | |||||
voľno | Kameničany | ||||||
III.B.TRIEDA - muži 11. kolo | 29.4.2012 o 16,00 hod. | ||||||
Vrchteplá | ŠF fc Púchov | Plšek | |||||
Stupné | Lazy | Milčík | |||||
Bodiná | Sebešťanová | Paška | |||||
Podmanín | Lúky | Slaninka | |||||
Tŕstie | Dynamo Orlové | Šťastný | |||||
I.TRIEDA-dorast | 19. kolo | 29.4.2012 o 13,30 hod. | |||||
Prejta | Stupné | J.Eliášek | |||||
Kolačín | Borčice | Bielik | Ondráš | ||||
Dynamo Orlové | D.Mariková | sobota o 13,30 hod. | Koleno | Hrenák | |||
Pruské | Ladce | Pruské odhlásené | |||||
Bolešov | Dohňany | Uhrín | Kapila | ||||
Domaniža | Udiča | sobota o 14,00 hod. | Vadovský | Folučka | |||
Praznov | Prečín | V.Kováčik | Judiny | ||||
II.TRIEDA-dorast | 14. kolo | 29.4.2012 o 13,30 hod. | |||||
Šebešťanová | Tuchyňa | MIlčík | Tellechea | ||||
Horovce | Lysá | o 13,00 hod. | Folučka | ||||
Visolaje | Podvažie | Hrenák | Koleno | ||||
K.Podhradie | Sverepec | J.Pecuš | |||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI 19. kolo | 29.4.2012 o 10,30 hod. | ||||||
Udiča | D.Kočkovce | o 13,30 hod. | Puškár | ||||
Streženice | Domaniža | Pavlačková | |||||
Ladce | Stupné | Sklenár | |||||
Pruské | D.Mariková | Kuric | |||||
Prečín | Dohňany | Vadovský | |||||
FC Orlové | Sverepec | Tellechea | |||||
Ilava | Plevník | Bielik | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI 11. kolo | 29.4.2012 o 10,30 hod. | ||||||
Vrchteplá | D.Breznica | o 13,30 hod. | Plšek | ||||
Dulov | Pružina | Dulov odhlásený | |||||
Mikušovce | Bolešov | o 13,30 hod. | Cabaj | ||||
Tuchyňa | Lysá | nedeľa o 14,00 hod. | Sklenár | ||||
Košeca | Horná Poruba | Cabaj | |||||
Dohrávka 15.kola I.trieda ST.ŽIACI | |||||||
Domaniža | Stupné | 1.5.2012 UT o 10,30 hod. | Slaninka | ||||
Dodelegovanie do ZsFZ 28.4.2012 SOBOTA | |||||||
Beluša | Vrakuňa | o 15,00 hod. | R Majerík | AR1 Bulko | AR2 Papuča | 3.liga ženy | |
29.4.2012 NEDEĽA | |||||||
D. Kočkovce | Bošany | o 13,30 hod. | R Zigo | AR1 Bagin | 5.liga dorast | ||
Košeca | Bošáca | o 13,30 hod. | R Sokol | AR1 M.Pecuš | 5.liga dorast | ||
Papradno | Plevník | o 13,00 hod. | R Černej | AR1 Vadovský | 5.liga dorast | ||
Streženice | D.Vestenice | o 13,30 hod. | R Šamaj | AR1 Hriadel | 5.liga dorast | ||