Obsadenie č.23 01.05.2012
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 20. kolo | 6.5.2012 o 16,30 hod. | |||||
Dolná Mariková | Bolešov | Mako | Mihálik | Zabielny | Loužecký | ||
Jasenica | Lysá pod Makytou | Vadovský | Migat | Miakiš | Brundza | ||
Horovce | Malé Lednice | Ondráš | Judiny | V.Kováčik | Turčan | ||
Visolaje | Papradno | Škrovánek | Petrušek | Bagin | Peťovský | ||
Plevník | Udiča | J.Pecuš | M.Pecuš | R.Eliášek | Hanták | ||
Borčice | Streženice | M.Mazán | Gašparíková | Lieskovský | |||
Brvnište | Košeca | Zvak | Folučka | Mičúch | |||
II.TRIEDA - muži | 20. kolo | 6.5.2012 o 16,30 hod. | |||||
Praznov | Dulov | Slaninka | Hrenák | ||||
Sverepec | Beluša "B" | J.Eliášek | Uhrín | ||||
Pružina | FC Orlové | Švec | Pavlačková | ||||
K. Podhradie | Pruské | Puškár | Brna | ||||
Dohňany | Dolná Breznica | Milčík | Šťastný | ||||
Podvažie-voľno | Mikušovce-odhlásené | ||||||
D.Kočkovce | Kolačín | Papuča | Kapila | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 15. kolo | 6.5.2012 o 16,30 hod. | |||||
voľno | Zubák | ||||||
Prejta | Kameničany | Ronec | |||||
Tunežice | Kvašov | Bezdeda | |||||
Červený Kameň | Hradčan Lednica | Juríček | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 12. kolo | 6.5.2012 o 16,30 hod. | |||||
Lúky | Tŕstie | Vyletelka | |||||
Šebešťanová | Podmanín | sobota o 10,30 hod. | Mihálik | ||||
Lazy | Bodiná | P.Kováčik | |||||
Dynamo Orlové | Vrchteplá | Koleno | |||||
ŠK fc Púchov | Stupné | v Mestečku | Hriadel | ||||
I.TRIEDA-dorast | 20. kolo | 6.5.2012 o 14,00 hod. | |||||
Ladce | Bolešov | sobota o 16,30 hod. | J.Pecuš | Bielik | |||
Udiča | Praznov | sobota o 16,30 hod. | P.Kováčik | Tellechea | |||
Dohňany | Domaniža | Šťastný | Milčík | ||||
Dolná Mariková-voľno | Pruské-odhlásené | ||||||
Prečín | Prejta | ZsfZ | ZsfZ | ||||
Borčice | Dynamo Orlové | nedeľa o 10,00 h. | Juríček | Cabaj | |||
Stupné | Kolačín | Migat | |||||
II.TRIEDA-dorast | 15. kolo | 6.5.2012 o 14,00 hod. | |||||
Lysá | Tuchyňa | Bielik | Hriadel | ||||
Podvažie | Horovce | Folučka | Zvak | ||||
Sverepec | Visolaje | sobota o 14,00 hod. | Puškár | Hrenák | |||
Šebešťanová | Koš.Podhradie | Tellechea | Vadovský | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 20. kolo | 6.5.2012 o 10,30 hod. | |||||
D.Mariková | Prečín | nedeľa o 14,00 hod. | Mihálik | ||||
Sverepec | Ilava | J.Eliášek | |||||
Dohňany | FC Orlové | Bielik | |||||
Stupné | Pruské | Zabielny | |||||
Plevník | Udiča | Slaninka | |||||
Domaniža | Ladce | Folučka | |||||
D.Kočkovce | Streženice | Papuča | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 12. kolo | 6.5.2012 o 10,30 hod. | |||||
Lysá | Košeca | Migat | |||||
Bolešov | Tuchyňa | Sklenár | |||||
Pružina | Mikušovce | o 14,00 hod. | Pavlačková | ||||
Horná Poruba | Vrchteplá | Škrovánek | |||||
Dolná Breznica-voľno | Dulov-odhlásený | ||||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 8. kolo | 6.5.2012 o 10,30 hod. | |||||
Horovce | Lednické Rovne | o 13,30 hod. | Judiny | ||||
Malé Lednice | Jasenica | sobota o 14,00 v Domaniži | Slaninka | ||||
Pružina | Košeca | Hriadel | |||||
Ilava | voľno | ||||||
Predohrávka 13.kola II.trieda starší žiaci | |||||||
Košeca | Bolešov | 8.5.2012 UT o 13,30 hod. | Cabaj | ||||
Predohrávka 9. kola I.tr. mladší žiaci | |||||||
Košeca | Ilava | 8.5.2012 UT o 10,30 hod. | Sklenár |