Obsadenie č.24 04.05.2012
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 21. kolo | 13.5.2012 o 16,30 hod | 13.5.2012 o 16,30 hod | ||||
Košeca | Udiča | Judiny | J.Eliášek | Ronec | Peťovský | ||
Streženice | Brvnište | Koleno | Šťastný | Bagin | Lieskovský | ||
Papradno | Borčice | Janček | Štefanec | Paška | Hanták | ||
Bolešov | Visolaje | Pavlačka | Ondráš | Bodorík | Vánik | ||
Malé Lednice | D.Mariková | Migat | Hriadel | Slaninka | Brundza | ||
Lysá | Horovce | Mihálik | Zvak | Turčan | |||
Jasenica | Plevník | Papuča | M.Mazán | Kapila | Loužecký | ||
II.TRIEDA - muži | 21. kolo | 13.5.2012 o 16,30 hod | |||||
Kolačín | Dolná Breznica | V.Kováčik | Uhrín | ||||
Mikušovce-odhlásené | Dolné Kočkovce-voľno | X | X | ||||
Pruské | Podvažie | Gašparíková | Oselský | ||||
Dulov | Košecké Podhradie | Juríček | Bezdeda | ||||
FC Orlové | Praznov | sobota o 16,30 hod. | Folučka | P.Kováčik | |||
Beluša "B" | Pružina | o 11,30 hod. | Hriadel | Švec | |||
Sverepec | Dohňany | M.Pecuš | J.Pecuš | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 16. kolo | 13.5.2012 o 16,30 hod | |||||
voľno | Prejta | ||||||
Kameničany | Tunežice | Švec | |||||
Kvašov | Červený Kameň | Fúrik | |||||
Zubák | Hradčan Lednica | Puškár | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 13. kolo | 13.5.2012 o 16,30 hod | |||||
Dynamo Orlové | Lúky | Plšek | |||||
Tŕstie | Šebešťanová | Zabielny | |||||
Podmanín | Lazy | Milčík | Hrenák | ||||
Bodiná | ŠK fc Púchov | Vadovský | |||||
Stupné | Vrchteplá | Mako | |||||
I.TRIEDA-dorast | 21. kolo | 13.5.2012 o 14,00 hod. | |||||
Kolačín | Prejta | Uhrín | Kováčik | ||||
Dynamo Orlové | Stupné | sobota o 14,00 hod. | Hrenák | Tellechea | |||
voľno | Borčice | ||||||
Bolešov | Dolná Mariková | Ondráš | Bodorík | ||||
Domaniža | Ladce | sobota o 14,00 hod. | Mihálik | P.Kováčik | |||
Praznov | Dohňany | Hrenák | Milčík | ||||
Udiča | Prečín | sobota o 16,30 hod. | Bodorík | Puškár | |||
II.TRIEDA-dorast | 16. kolo | 13.5.2012 o 14,00 hod. | |||||
Lysá | Šebešťanová | Zvak | Mihálik | ||||
Tuchyňa | Podvažie | sobota o 16,30 hod. | M.Pecuš | ||||
Horovce | Sverepec | o 13,30 hod. | Bezdeda | Juríček | |||
Visolaje | Košecké Podhradie | sobota o 16,30 hod. | J.Pecuš | Hriadel | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 21. kolo | 13.5.2012 o 10,30 hod. | |||||
Streženice | Udiča | J.Pecuš | |||||
Ladce | Dolné Kočkovce | J.Eliášek | |||||
Pruské | Domaniža | Cabaj | |||||
Prečín | Stupné | Folučka | |||||
FC Orlové | Dolná Mariková | Slaninka | |||||
Ilava | Dohňany | Papuča | |||||
Sverepec | Plevník | Bodorík | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 13. kolo | 13.5.2012 o 10,30 hod. | |||||
Lysá | Horná Poruba | Migat | |||||
Košeca | Bolešov | 8.5. - predohrávka | Sklenár | ||||
Tuchyňa | Pružina | nedeľa o 14,00 hod. | Pavlačková | ||||
Mikušovce | Dolná Breznica | o 14,00 hod. | J.Pecuš | ||||
Dulov | Vrchteplá | o 13,30hod. | Sklenár | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 9. kolo | 13.5.2012 o 10,30 hod. | |||||
voľno | Malé Lednice | ||||||
Jasenica | Lednické Rovne | P.Kováčik | |||||
Košeca | Ilava | 8.5. - predohrávka | Cabaj | ||||
Pružina | Horovce | Tellechea | |||||
Dodelegovanie do ZsFZ 12.5.2012 sobota | |||||||
Beluša Trnava | o 15,00 hod. | R Sokol | AR 1 Ševčík | AR2 Judiny | 2.liga ženy |