Obsadenie č.11 08.10.2012
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 10.kolo | 14.10.2012 o 14,30 hod. | |||||
Plevník | Horovce | Škrovánek | Brundza | ||||
Dolná Mariková | Visolaje | Puškár | Černej | ||||
Brvnište | Košeca | Zvak | Tomášek | Štefanec | |||
Malé Lednice | Lysá | Mihálik | Bušovský | ||||
Papradno | Jasenica | F.Kováč | Judiny | ||||
Udiča | Streženice | Gašparíková | V.Kováčik | Hanták | |||
Dolné Kočkovce | Tuchyňa | Mako | Folučka | Mazan | |||
II.TRIEDA - muži | 10.kolo | 14.10.2012 o 14,30 hod. | |||||
Lazy | Dolná Breznica | Bagin | Kapila | ||||
FC Orlové | Sverepec | SO o 14,30 hod. | Plšek | Borčický | |||
Bolešov | Kolačín | Brna | |||||
Dulov | Praznov | Milčík | Uhrín | ||||
Košecké Podhradie | Dohňany | M.Pecuš | J.Pecuš | Loužecký | |||
Podvažie | Beluša | Hrenák | Borčický | ||||
Pružina | Hradčan Lednica | Ondráš | Tellechea | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 10.kolo | 14.10.2012 o 14,30 hod. | |||||
Kameničany | Prejta | Pavlačková | |||||
Tunežice | Pruské | Migat | |||||
Kvašov | Červený Kameň | Hromádka | |||||
Zubák | Tŕstie | R | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 10.kolo | 14.10.2012 o 14,30 hod. | |||||
Dynamo Orlové | Stupné | Paška | |||||
Podmanín | ŠK fc Púchov | Hriadel | |||||
Bodiná | Vrchteplá | Šťastný | |||||
Šebešťanová | Lúky | Koleno | |||||
I.TRIEDA-dorast | 10.kolo | 14.10.2012 o 12,00 hod. | |||||
Domaniža | Košeca | SO o 14,00 hod. | M.Pecuš | J.Pecuš | |||
Dolná Mariková | Udiča | SO o 14,30 hod. | Hrenák | Brundza | |||
Bolešov | Sverepec | Pavlačková | Brna | ||||
Dynamo Orlové | Praznov | Koleno | Paška | ||||
Prejta | Visolaje | Migat | |||||
Borčice | Dohňany | Ne o 10,30 hod. | J.Pecuš | M.Pecuš | |||
Ladce | Streženice | SO o 14,30 hod. | Milčík | Cabaj | |||
II.TRIEDA-dorast | 8.kolo | 14.10.2012 o 12,00 hod. | |||||
Jasenica | Lysá | Borčický | |||||
Košecké Podhradie | voľno | XXXXXXXXXX | |||||
Pruské | Podvažie | Ondráš | |||||
Horovce | Mikušovce | Uhrín | |||||
Tuchyňa | Vrchteplá | Ne o 11,00 hod. | Hromádka | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 10.kolo | 14.10.2012 o 10,00 hod. | |||||
Plevník | Ladce | Brundza | |||||
Dolná Mariková | Sverepec | o 12,00 hod. | Puškár | ||||
Dynamo Orlové | Košeca | Paška | |||||
Ilava | Prečín | SO o 10,00 hod. | Bodorík | ||||
Pruské | Vrchteplá | Cabaj | |||||
Udiča | Domaniža | o 12,00 hod. | V.Kováčik | ||||
Dolné Kočkovce | Streženice | Bodorík | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 8.kolo | 14.10.2012 o 10,00 hod. | |||||
Jasenica | Lysá | Borčický | |||||
Horná Poruba | Horovce | Bagin | |||||
Bolešov | Lazy | Brna | |||||
FK Lednica | Mikušovce | Kapila | |||||
voľno | Pružina | XXXXXXXXXX | |||||
Prípravky ObFZ 13.10.2012 - SOBOTA - o 10,00 hod. | |||||||
R | R | ||||||
Skupina A | Beluša | Ondráš | Pavlačková | ||||
Skupina B | Dulov | Sklenár | F.Kováč | ||||
Skupina C | FC Orlové | Tellechea | Šťastný | ||||
Dodelegovanie ZsFZ | NEDEĽA 14.10.2012 | R | AR | ||||
Papradno | Plevník | o 12,00 hod. | Judiny | F.Kováč | 5.liga dorast | ||