Obsadenie č.25 11.05.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 22. kolo | 19.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Plevník | Dolné Kočkovce | R | Zabielny | ||||
Udiča | Tuchyňa | Mako | Migat | Gábor | |||
Papradno | Streženice | Vyletelka | Judiny | Mazan | |||
Malé Lednice | Jasenica | Folučka | Zvak | Loužecký | |||
Brvnište | Lysá | Ondráš | Kapila | ||||
Dolná Mariková | Košeca | Milčík | Pavlačková | Peťovský | |||
Horovce | Visolaje | Oselský | Eliášek | Miakiš | Štefanec | ||
II.TRIEDA - muži | 22. kolo | 19.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Lazy | Pružina | Hrenák | Borčický | ||||
Podvažie | Hradčan Lednica | Bušovský | Tellechea | ||||
Košecké Podhradie | Beluša | Petrušek | Brna | ||||
Dulov | Dohňany | M.Pecuš | Uhrín | ||||
Bolešov | Praznov | Hriadel | Fúrik | ||||
FC Orlové | Kolačín | SO o 17,00 hod. | Zvak | Borčický | |||
Dolná Breznica | Sverepec | Gašparíková | Bielik | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 17. kolo | 19.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Prejta | Tŕstie | Bagin | |||||
Pruské | Tunežice | Kováčik | |||||
Kvašov | Červený Kameň | Ježovica | |||||
Kameničany | Zubák | Hromádka | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 17. kolo | 19.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Dynamo Orlové | Stupné | Vadovský | |||||
ŠK fc Púchov | Podmanín | v Mestečku | Koleno | ||||
Vrchteplá | Bodiná | Mihálik | |||||
Lúky | Šebešťanová | F.Kováč | |||||
I.TRIEDA-dorast | 22.kolo | 19.5.2013 o 14,30 hod. | |||||
Domaniža | Ladce | SO o 14,00 hod. | Borčický | Brundza | |||
Borčice | Streženice | NE o 10,30 hod. | R | Milčík | |||
Prejta | Dohňany | Bagin | |||||
Dynamo Orlové | Visolaje | Vadovský | |||||
Bolešov | Praznov | Hriadel | |||||
Dolná Mariková | Sverepec | SO o 17,00 hod. | Folučka | Tellechea | |||
Košeca | Udiča | Brna | Petrušek | ||||
II.TRIEDA-dorast | 14. kolo | 19.5.2013 o 14,30 hod. | |||||
Jasenica | Horovce | Bušovský | |||||
Pruské | Tuchyňa | SO o 17,00 hod. | Milčík | Cabaj | |||
voľno | Vrchteplá | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Lysá | Mikušovce | Migat | |||||
voľno | Podvažie | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 22. kolo | 19.5.2013 o 10,30 hod. | |||||
Plevník | Dolné Kočkovce | Vadovský | |||||
Udiča | Streženice | NE o 14,30 hod. | Migat | ||||
Pruské | Domaniža | Brna | |||||
Ilava | Vrchteplá | Kováčik | |||||
Dynamo Orlové | Prečín | Brundza | |||||
Dolná Mariková | Košeca | NE o 14,30 hod. | Pavlačková | ||||
Ladce | Sverepec | Ježovica | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 14. kolo | 19.5.2013 o 10,30 hod. | |||||
Jasenica | FK Lednica | Bušovský | |||||
Bolešov | voľno | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Horná Poruba | Pružina | Cabaj | |||||
Lysá | Mikušovce | Milčík | |||||
Horovce | Lazy | Gašparíková | |||||
Prípravky ObFZ 18.5.2013 SOBOTA o 10,00 hod./10,30/11,30 hod. | |||||||
R | R | ||||||
Skupina A 1 | Lednické Rovne o 10,00 | Brna | Kováčik | ||||
Skupina B 1 | Beluša o 10,30 hod. | Hromádka | Hriadel | ||||
Skupina C 1 | Borčice v Košeci o 11,30 hod. | Cabaj | Bagin | ||||
Dodelegovanie do ZsFZ | |||||||