Obsadenie č.26 20.05.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 23. kolo | 26.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Horovce | Plevník | Kováčik | Brna | Gábor | |||
Visolaje | Dolná Mariková | Zvak | Barenčík | Mišún | |||
Košeca | Brvnište | Migat | Mihálik | Mazan | |||
Lysá | Malé Lednice | M.Pecuš | Škrovánek | Mičúch | |||
Jasenica | Papradno | Koleno | Oselský | Loužecký | |||
Streženice | Udiča | Gašparíková | Kapila | Štefanec | |||
Tuchyňa | Dolné Kočkovce | Mako | Vadovský | Peťovský | |||
II.TRIEDA - muži | 23. kolo | 26.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Dolná Breznica | Lazy | Milčík | F.Kováč | ||||
Sverepec | FC Orlové | Janček | Judiny | ||||
Kolačín | Bolešov | Černej | Sklenár | ||||
Praznov | Dulov | Tomášek | |||||
Dohňany | Košecké Podhradie | Folučka | Tellechea | ||||
Beluša | Podvažie | SO o 17,00 hod. | Škrovánek | Milčík | |||
Hradčan Lednica | Pružina | Pavlačková | Ježovica | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 18. kolo | 26.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Tŕstie | Zubák | Hriadel | |||||
Červený Kameň | Kameničany | Uhrín | |||||
Tunežice | Kvašov | Hromádka | |||||
Prejta | Pruské | Petrušek | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 18. kolo | 26.5.2013 o 17,00 hod. | |||||
Šebešťanová | Dynamo Orlové | Borčický | |||||
Bodiná | Lúky | Zabielny | |||||
Podmanín | Vrchteplá | Brundza | |||||
Stupné | ŠK fc Púchov | Bušovský | |||||
I.TRIEDA-dorast | 23. kolo | 26.5.2013 o 14,30 hod. | |||||
Košeca | Domaniža | Mihálik | Migat | ||||
Udiča | Dolná Mariková | SO o 17,00 hod. | Brundza | Zabielny | |||
Sverepec | Bolešov | Bušovský | |||||
Praznov | Dynamo Orlové | Tomášek | |||||
Visolaje | Prejta | NE o 13,30 hod. | Brundza | Zvak | |||
Dohňany | Borčice | Tellechea | Folučka | ||||
Streženice | Ladce | Kapila | Gašparíková | ||||
II.TRIEDA-dorast | 15. kolo | 26.5.2013 o 14,30 hod. | |||||
voľno | Jasenica | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Podvažie | Lysá | Borčický | |||||
Mikušovce | voľno | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Vrchteplá | Pruské | odd.R | |||||
Tuchyňa | Horovce | SO o 17,00 hod. | Pavlačková | Gašparíková | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 23. kolo | 26.5.2013 o 10,30 hod. | |||||
Ladce | Plevník | Gašparíková | |||||
Sverepec | Dolná Mariková | Škrovánek | |||||
Košeca | Dynamo Orlové | Sklenár | |||||
Prečín | Ilava | Borčický | |||||
Vrchteplá | Pruské | Mihálik | |||||
Domaniža | Udiča | Koleno | |||||
Streženice | Dolné Kočkovce | Milčík | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 15. kolo | 26.5.2013 o 10,30 hod. | |||||
Horovce | Jasenica | Cabaj | |||||
Lazy | Lysá | Migat | |||||
Mikušovce | Horná Poruba | NE o 14,30 hod. | Uhrín | ||||
Pružina | Bolešov | NE o 14,30 hod. | Hriadel | ||||
voľno | FK Lednica | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
Dohrávka I.trieda Dorast 20.kolo 24.5.2013 piatok o 17,00 hod. | |||||||
Bolešov | Dohňany | Brna | Cabaj | ||||
Dohrávka I.tr. SŽ 21.kolo 23.5.2013 štvrtok o 16,00 hod. | |||||||
Košeca | Ladce | Petrušek | Kováčik | ||||
Prípravky ObFZ 25.5.2013 SOBOTA o 10,00 hod./10,30 hod. | |||||||
R | R | ||||||
Skupina A1 | Ilava o 10,00 hod. | Cabaj | Hromádka | ||||
Skupina B1 | Lednica o 10,30 hod. | F,Kováč | Hriadel |