Obsadenie č.1 12.08.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 1.kolo | 18.8.2013 o 17,00 hod. | |||||
Lysá | Dolná Mariková | Zigo | Škrovánek | Loužecký | |||
Malé Lednice | Tuchyňa | Zvak | Barenčík | ||||
Košeca | Dolné Kočkovce | Klabník | Mako | Kapila | | ||
Papradno | Brvnište | Ondráš | Hrenák | Mičúch | |||
Streženice | FC Orlové | Gašparíková | Petrušek | Štefanec | |||
Visolaje | Jasenica | Monček | Furik | Mazan | |||
Plevník | Bolešov | Migat | Koleno | ||||
II.TRIEDA - muži | 1.kolo | 18.8.2013 o 17,00 hod. | |||||
Hradčan Lednica | Pruské | o 11,30 hod. | Brna | Kapila | |||
Koš.Podhradie | Dulov | Pavlačková | Sklenár | ||||
Lazy | Beluša B | Oselský | |||||
Udiča | Stupné | Brundza | |||||
Podvažie | Sverepec | Folučka | Bušovský | ||||
Praznov | Pružina | Vadovský | |||||
Kvašov | Dohňany | Hromádka | Hriadel | ||||
III.A trieda | 1.kolo | 18.8.2013 o 17,00 hod. | |||||
Tunežice | Mikušovce | Orálek | |||||
Kolačín | Borčice B | Burián | |||||
Kameničany | Prejta | Kováčik | |||||
Červený Kameň | Dolná Breznica | Ježovica | |||||
III.B trieda | 1.kolo | 18.8.2013 o 17,00 hod. | |||||
Vrchteplá | Šebešťanová | Mihálik | |||||
ŠK fc Púchov | Podmanín | Brna | |||||
Dynamo Orlové | Lúky | Bušovský | |||||
Bodiná | Tŕstie | Tellechea | |||||
I.TRIEDA-dorast | 1.kolo | 18.8.2013 o 14,15 hod. | |||||
voľno | Dolná Mariková | xxxxxxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Prejta | voľno | xxxxxxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Košeca | Bolešov | Kapila | Pavlačková | ||||
Pruské | Udiča | 17.8. SO o 17,00 hod. | Gašparíková | Kvasnica | |||
Streženice | Sverepec | Petrušek | Gašparíková | ||||
Visolaje | Jasenica | 17.8. SO o 17,00 hod. | Vadovský | Šaradin | |||
Ladce | Dohňany | 17.8. SO o 14,15 hod. | Ježovica | Orálek | |||
II.TRIEDA-dorast | 1.kolo | 18.8.2013 o 14,15 hod. | |||||
Mikušovce | Pružina | Ježovica | Ďurčo | ||||
Lysá | Horná Poruba | Škrovánek | Zigo | ||||
Podvažie | Praznov | Bušovský | |||||
Kvašov | Tuchyňa | 17.8. SO o 17,00 hod. | F.Kováč | Jancík | v Kvašove | ||
I.TRIEDA - ŽIACI | 1.kolo | 18.8.2013 o 10,30 hod. | |||||
Ladce | Dolná Mariková | Hromádka | |||||
Domaniža | Pruské | Telechea | |||||
Košeca | FK Lednica | Koleno | |||||
Udiča | Ilava | o 14,15 hod. | Mako | ||||
Streženice | Sverepec | Hriadel | |||||
Plevník | Dynamo Orlové | Mihálik | |||||
Prečín | Dohňany | o 9,00 hod. | Bušovský | ||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 1.kolo | 18.8.2013 o 10,30 hod. | |||||
Bolešov | Jasenica | Zigo | |||||
Lysá | Mikušovce | Jancík | |||||
Horovce | Kolačín | Migat | v Kvašove | ||||
Stupné | Pružina | o 9,30 hod. | Šaradin | ||||
Tuchyňa | Horná Poruba | o 11,00 hod. | Sklenár | ||||
Lazy | voľno | xxxxx |