Obsadenie č.5 10.09.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 5.kolo | 15.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Košeca | Dolná Mariková | M.Sluk | Petríček | Jurena | |||
Papradno | Malé Lednice | Zvak | Brundza | ||||
Streženice | Lysá | 14.9. SO o 16,00 | Koleno | Mihálik | Tellechea | Španihel | |
Visolaje | Tuchyňa | Burián | Gašparíková | Kapila | Loužecký | ||
Plevník | Dolné Kočkovce | Jakúbek | Černej | ||||
Bolešov | Brvnište | Zigo | Ježovica | Mazan | |||
Jasenica | FC Orlové | Folučka | Barenčík | Štefanec | |||
II.TRIEDA - muži | 5.kolo | 15.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Lazy | Pruské | Kováčik | Vyletelka | ||||
Udiča | Koš.Podhradie | Migat | Jancík | ||||
Podvažie | Hradčan Lednica | Vadovský | Šaradin | ||||
Praznov | Dulov | Hriadel | Tellechea | ||||
Kvašov | Beluša B | F.Kováč | Sklenár | ||||
Dohňany | Stupné | 14.9. SO o 16,00 | Gašparíková | Pavlačková | |||
Pružina | Sverepec | Mako | Škrovánek | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 5.kolo | 15.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Kameničany | Mikušovce | Brna | |||||
Červený Kameň | Kolačín | Pavlačková | |||||
Dolná Breznica | Tunežice | Hromádka | |||||
Prejta | Borčice B | Orálek | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 5.kolo | 15.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Dynamo Orlové | Šebešťanová | Mihálik | |||||
Bodiná | ŠK fc Púchov | Koleno | |||||
Tŕstie | Vrchteplá | Tomášek | |||||
Lúky | Podmanín | Petrušek | |||||
I.TRIEDA-dorast | 5.kolo | 15.9.2013 o 13,15 hod. | |||||
Košeca | Dolná Mariková | Kováčik | Brna | ||||
Pruské | Prejta | 14.9. SO o 16,00 | Kováč F. | Kapila | |||
Streženice | voľná | xxxxxxxxxxxx | |||||
Visolaje | voľná | xxxxxxxxxxxx | |||||
Ladce | Bolešov | 14.9. SO o 13,15 | Zigo | Pastorek | |||
Dohňany | Udiča | Petrušek | |||||
Jasenica | Sverepec | Brundza | Zvak | ||||
II.TRIEDA-dorast | 5.kolo | 15.9.2013 o 13,15 hod. | |||||
Podvažie | Pružina | Šaradin | Vadovský | ||||
Kvašov | Lysá | SO o 16,00 v Horovciach | Sklenár | Hromádka | |||
Tuchyňa | Mikušovce | 14.9. SO o 16,00 | Ježovica | Cabaj | |||
Praznov | Horná Poruba | Tellechea | Hriadel | ||||
I.TRIEDA - ŽIACI | 5.kolo | 15.9.2013 o 10,30 hod. | |||||
Košeca | Dolná Mariková | Pastorek | |||||
Udiča | Domaniža | o 13,15 hod. | Jancík | ||||
Streženice | Ladce | SO o 10,30 hod. | Migat | ||||
Plevník | Pruské | Folučka | |||||
Prečín | FK Lednica | Vadovský | |||||
Dohňany | Ilava | Bodorík | Bodoríková | ||||
Dynamo Orlové | Sverepec | Šaradin | |||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 5.kolo | 15.9.2013 o 10,30 hod. | |||||
Horovce | Jasenica | Cabaj | |||||
Stupné | Lysá | SO o 10,00 hod. | Šaradin | ||||
Tuchyňa | Bolešov | o 11,00 hod. | Zigo | ||||
Lazy | Mikušovce | Migat | |||||
MŠK PB B | Kolačín | 10,00 hod | Tellechea | ||||
Horná Poruba | Pružina | Hrebík | |||||
Prípravka ObFZ skupina A | 14.9.2013 sobota o 10,00 hod. | v Udiči | |||||
Migat | Jancík | ||||||
Prípravka ObFZ skupina B | 5.10.2013 sobota o 10,00 hod. | vo Sverepci | |||||
Brundza | Tomášek | ||||||
Prípravka ObFZ skupina C | 14.9.2013 sobota o 10,00 hod. | v Dulove | |||||
Brna | Kováčik | ||||||
Prípravka ObFZ skupina D | 14.9.2013 sobota o 10,00 hod. | Ilava | |||||
Orálek | Cabaj | ||||||
Dodelegovanie do ZsFZ | 15.9.2013 Nedeľa o 13,30 hod. | ||||||
Dolné Kočkovce | Papradno | Vyletelka | Kováčik | V.liga dorast |