Obsadenie č.8 30.09.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 8.kolo | 6.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Dolná Mariková | Brvnište | Zigo | Petrušek | Štefanec | |||
Dolné Kočkovce | FC Orlové | Mako | Miakiš | Kapila | |||
Tuchyňa | Jasenica | Migát | Bodorík | ||||
Lysá | Bolešov | Bušovský | Mihálik | ||||
Malé Lednice | Plevník | Ježovica | Černej | F.Kováč | Loužecký | ||
Košeca | Visolaje | Zvak | Barenčík | Hromádka | |||
Papradno | Streženice | R | Eliášek | Mazan | |||
II.TRIEDA - muži | 8.kolo | 6.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Pruské | Stupné | Hriadel | Hromádka | ||||
Beluša B | Sverepec | Pavlačková | Kvaššay | ||||
Dulov | Pružina | Kvasnica | Vyletelka | ||||
Hradčan Lednica | Dohňany | Vadovský | Tellechea | ||||
Košecké Podhradie | Kvašov | Brundza | Tomášek | ||||
Lazy | Praznov | Gašparíková | Sklenár | ||||
Udiča | Podvažie | Koleno | Orálek | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 8.kolo | 6.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Mikušovce | Tunežice | Pastorek | |||||
Borčice B | Kolačín | SO o 14,30 hod. | Tellechea | Vadovský | |||
Prejta | Kameničany | Kováčik | |||||
Dolná Breznica | Červený Kameň | Brna | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 8.kolo | 6.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Šebešťanová | Vrchteplá | Oselský | |||||
Podmanín | ŠK fc Púchov | Miakiš | |||||
Lúky | Dynamo Orlové | Ďurčo | |||||
Tŕstie | Bodiná | Borčický | |||||
I.TRIEDA-dorast | 8.kolo | 6.10.2013 o 11,45 hod. | |||||
Dolná Mariková | Udiča | SO o 14,30 hod. | Koleno | Migat | |||
Bolešov | Sverepec | Hromádka | Cabaj | ||||
voľná | Jasenica | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
voľná | Dohňany | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
Prejta | Ladce | Kováčik | |||||
Košeca | Visolaje | Barenčík | Zvak | ||||
Pruské | Streženice | SO o 14,30 hod. | Kvasnica | Kapila | |||
II.TRIEDA - dorast | 8.kolo | 6.10.2013 o 11,45 hod. | |||||
Pružina | Mikušovce | Odd. R | |||||
Horná Poruba | Lysá | SO o 14,30 hod. | Brna | Pastorek | |||
Praznov | Podvažie | F.Kováč | Ježovica | ||||
Tuchyňa | Kvašov | SO o 14,30 hod. | Sklenár | Petrušek | |||
I.TRIEDA - ŽIACI | 8.kolo | 6.10.2013 o 9,45 hod. | |||||
Dolná Mariková | Ilava | o 11,45 hod. | Petrušek | ||||
FK Lednica | Sverepec | Mihálik | |||||
Pruské | Dynamo Orlové | Kapila | |||||
Ladce | Dohňany | Gašparíková | |||||
Domaniža | Prečín | Koleno | |||||
Košeca | Plevník | Pastorek | |||||
Udiča | Streženice | o 11,45 hod. | Orálek | ||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 8.kolo | 6.10.2013 o 9,45 hod. | |||||
Jasenica | Kolačín | Borčický | |||||
Mikušovce | Pružina | Bodorík | |||||
Bolešov | Horná Poruba | Ďurčo | |||||
Lysá | MŠK PB | Migat | |||||
Horovce | Lazy | Cabaj | |||||
Stupné | Tuchyňa | Vadovský | |||||
Prípravka ObFZ skupina A | 5.10.2013 sobota o 10,00 hod. | FC Orlové | |||||
Borčický | Bušovský | ||||||
Prípravka ObFZ skupina C | 5.10.2013 sobota o 10,00 hod. | Zubák | |||||
Orálek | Ďurčo | ||||||
Dohrávka prípravky skupiny B | 5.10.2013 sobota o 10,00 hod. | Sverepec | |||||
Bodorík | Cabaj | ||||||
Dodelegovanie do ZsFZ NEDEĽA 6.10.2013 | R | AR | |||||
Beluša | Nitr. Rudno | Šamaj | Pavlačková | 4.liga dorast | |||
Ilava | Nemšová | Kvaššay | Migát | 4.liga dorast | |||
Prečín | Domaniža | Miakiš | Borčický | 5.liga dorast | |||