Obsadenie č.9 07.10.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 9.kolo | 13.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Streženice | Dolná Mariková | Pavlačková | Folučka | Mazan | |||
Visolaje | Papradno | Oselský | Brundza | ||||
Plevník | Košeca | Gašparíková | Kováčik | Španihel | |||
Bolešov | Malé Lednice | Brna | Hromádka | Loužecký | |||
Jasenica | Lysá pod Makytou | Mihálik | Vadovský | Štefanec | |||
FC Orlové | Tuchyňa | SO o 14,30 hod. | xxxxxxxxxxxxxx | ||||
Brvnište | Dolné Kočkovce | Koleno | Zvak | Mičuch | |||
II.TRIEDA - muži | 9.kolo | 13.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Podvažie | Pruské | Škrovánek | Tellechea | ||||
Praznov | Udiča | Tomášek | Uhrín | ||||
Kvašov | Lazy | Milčík | Kapila | ||||
Dohňany | Košecké Podhradie | Zigo | Ježovica | ||||
Pružina | Hradčan Lednica | Orálek | Sklenár | ||||
Sverepec | Dulov | Petrušek | Pastorek | ||||
Stupné | Beluša B | Mako | Borčický | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 9.kolo | 13.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Dolná Breznica | Mikušovce | Hriadel | |||||
Červený Kameň | Prejta | Kvasnica | |||||
Kameničany | Borčice B | Ďurčo | |||||
Kolačín | Tunežice | F.Kováč | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 9.kolo | 13.10.2013 o 14,30 hod. | |||||
Tŕstie | Šebešťanová | Bušovský | |||||
Bodiná | Lúky | Šaradin | |||||
Dynamo Orlové | Podmanín | Migat | |||||
ŠK fc Púchov | Vrchteplá | v Mestečku | Papuča | ||||
I.TRIEDA-dorast | 9.kolo | 13.10.2013 o 11,45 hod. | |||||
Streženice | Dolná Mariková | Folučka | Pavlačková | ||||
Visolaje | Pruské | SO o 14,30 hod. | Kováčik | Brna | |||
Ladce | Košeca | SO o 11,45 hod. | Gašparíková | Kvasnica | |||
Dohňany | Prejta | Ježovica | Zigo | ||||
Jasenica | voľná | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Sverepec | voľná | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Udiča | Bolešov | SO o 14,30 hod. | Borčický | Šaradin | |||
II.TRIEDA-dorast | 9.kolo | 13.10.2013 o 11,45 hod. | |||||
Tuchyňa | Podvažie | SO o 14,30 hod. | Hromádka | Sklenár | |||
Kvašov | Praznov | SO o 14,30 hod.-Horovce | Ďurčo | Cabaj | |||
Podvažie | Horná Poruba | Tellechea | Škrovánek | ||||
Lysá | Mikušovce | Migat | |||||
I.TRIEDA - ŽIACI | 9.kolo | 13.10.2013 o 9,45 hod. | |||||
Streženice | Dolná Mariková | Ďurčo | |||||
Plevník | Udiča | Borčický | |||||
Prečín | Košeca | SO o 10,30 hod. | Šaradin | ||||
Dohňany | Domaniža | Milčík | |||||
Dynamo Orlové | Ladce | Brundza | |||||
Sverepec | Pruské | Bušovský | |||||
Ilava | FK Lednica | Zigo | |||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 9.kolo | 13.10.2013 o 9,45 hod. | |||||
Tuchyňa | Jasenica | o 11,00 hod. | Hriadel | ||||
Lazy | Stupné | Migat | |||||
MŠK PB | Horovce | SO o 12,30 hod. | Vadovský | ||||
Horná Poruba | Lysá pod Makytou | Cabaj | |||||
Pružina | Bolešov |
o 10,30 hod. | Koleno | ||||
Kolačín | Mikušovce | o 11,45 hod. | F.Kováč | ||||
Prípravka skupina A | 12.10.2013 sobota o 10,00 hod. | Udiča | |||||
Brundza | Borčický |