Obsadenie č.10 14.10.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 10.kolo | 20.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Dolná Mariková | Dolné Kočkovce | Hriadel | Koleno | ||||
Tuchyňa | Brvnište | Škrovánek | Petrušek | Loužecký | |||
Lysá | voľno | xxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxxx | ||||
Malé Lednice | Jasenica | Vadovský | Tellechea | ||||
Košeca | Bolešov | Brundza | Mako | ||||
Papradno | Plevník | Briestenský | Hrenák | Chalmoviansky | |||
Streženice | Visolaje | Zigo | Kapila | ||||
II.TRIEDA - muži | 10.kolo | 20.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Pruské | Beluša B | Kvasnica | Orálek | ||||
Dulov | Stupné | o 15,00 hod. | Milčík | Pavlačková | |||
Hradčan Lednica | Sverepec | Hromádka | Gašparíková | ||||
Košecké Podhradie | Pružina | R | Kováčik | Štefanec | |||
Lazy | Dohňany | Fúrik | Černej | ||||
Udiča | Kvašov | Brna | Ježovica | ||||
Podvažie | Praznov | Folučka | |||||
III.A.TRIEDA - muži | 10.kolo | 20.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Mikušovce | Kolačín | Borčický | Šaradin | ||||
Tunežice | Kameničany | Pastorek | |||||
Borčice B | Červený Kameň | SO o 14,00 hod. | Gašparíková | Pastorek | |||
Prejta | Dolná Breznica | Ďurčo | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 10.kolo | 20.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Šebešťanová | ŠK fc Púchov | Bušovský | |||||
Vrchteplá | Dynamo Orlové | Mihálik | |||||
Podmanín | Bodiná | Zvak | |||||
Lúky | Tŕstie | Papuča | |||||
I.TRIEDA-dorast | 10.kolo | 20.10.2013 o 11,15 hod. | |||||
Dolná Mariková | Bolešov | SO o 14,00 hod. | Milčík | R | |||
voľná | Udiča | xxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxx | ||||
voľná | Sverepec | xxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxx | ||||
Prejta | Jasenica | Ďurčo | Cabaj | ||||
Košeca | Dohňany | Mako | Brundza | ||||
Pruské | Ladce | NE o 11,15 hod. | Orálek | Kvasnica | |||
Streženice | Visolaje | Kapila | Zigo | ||||
II.TRIEDA-dorast | 10.kolo | 20.10.2013 o 11,15 hod. | |||||
Pružina | Lysá | Bušovský | Pračko | ||||
Mikušovce | Podvažie | Šaradin | Borčický | ||||
Horná Poruba | Kvašov | SO o 14,00 hod. | Kováčik | Brna | |||
Praznov | Tuchyňa | Tellechea | Vadovský | ||||
I.TRIEDA - ŽIACI | 10.kolo | 20.10.2013 o 9,15 hod. | |||||
Dolná Mariková | FK Lednica | o 11,15 hod. | Koleno | ||||
Pruské | Ilava | Šaradin | |||||
Ladce | Sverepec | Hromádka | |||||
Domaniža | Dynamo Orlové | o 10,00 hod. | Mihálik | ||||
Košeca | Dohňany | Cabaj | |||||
Udiča | Prečín | o 11,15 hod. | Ježovica | ||||
Streženice | Plevník | F.Kováč | |||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 10.kolo | 20.10.2013 o 9,15 hod. | |||||
Jasenica | Mikušovce | Folučka | |||||
Bolešov | Kolačín | Ďurčo | |||||
Lysá | Pružina | R | |||||
Horovce | Horná Poruba | Borčický | |||||
Stupné | MŠK PB B | Zvak | |||||
Tuchyňa | Lazy | o 11,00 hod. | Pavlačková |