Obsadenie č.26 05.06.2014
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 25. kolo | 08.06.2014 o 17,00 hod. | |||||
Tuchyňa | Dolná Mariková | Koleno | Gašparíková | Vadovský | Mazan | ||
Dolné Kočkovce | Lysá | Zvak | Tellechea | Mako | |||
Brvnište | Malé Lednice | Brundza | Petrušek | Kováč | |||
voľná | Košeca | xxxxxxx | xxxxxxxx | xxxxxx | |||
Jasenica | Papradno | Orálek | Homola | Zigo | Hanták | ||
Bolešov | Streženice | Pecuš | Kvasnica | Vánik | |||
Plevník | Visolaje | Oselský | Brna | ||||
II.TRIEDA - muži | 25. kolo | 08.06.2014 o 17,00 hod. | |||||
Dulov | Pruské | sobota | Barenčík | Klabník | Zigo | ||
Beluša B | Hradčan Lednica | Ježovica | Sklenár | ||||
Stupné | Košecké Podhradie | Milčík | Šťastný | Španihel | |||
Sverepec | Lazy | Mihálik | Šikulinec | ||||
Pružina | Udiča | Šaradin | Folučka | ||||
Dohňany | Podvažie | Kováčik | Hromádka | ||||
Kvašov | Praznov | Pavlačková | Kapila | ||||
III.TRIEDA - muži | 7.kolo o postup | 08.06.2014 o 17,00 hod. | |||||
Kameničany | ŠK fc Púchov | Ďurčo | |||||
Kolačín | Bodiná | Pastorek | |||||
Červený Kameň | Šebešťanová | Burian | Štefanec | ||||
Borčice "B" | Podmanín | sobota | Petrušek | ||||
III.TRIEDA - muži | 7.kolo o umiestnenie | 08.06.2014 o 17,00 hod. | |||||
Tŕstie | Mikušovce | Migát | |||||
Dynamo Orlové | Dolná Breznica | Hriadel | |||||
Vrchteplá | Tunežice | Sulovský | |||||
Lúky | Prejta | Papuča | |||||
I.TRIEDA-dorast | 25. kolo | 08.06.2014 o 14,15 hod. | |||||
voľná | Dolná Mariková | xxxxxxxxxxxxx | |||||
Bolešov | voľná | xxxxxxxxxxxxx | |||||
Udiča | Prejta | sobota o 17.00h | Tellechea | Šaradin | |||
Sverepec | Košeca | Šikulinec | Mihálik | ||||
Jasenica | voľná | xxxxxxxxxxxxx | |||||
Dohňany | Streženice | Hromádka | Kováčik | ||||
Ladce | Visolaje | sobota | Koleno | Vadovský | |||
II.TRIEDA-dorast | 20.kolo | 08.06.2014 o 14,15 hod. | |||||
Horná Poruba | Pružina | sobota o 17.00h | Cabaj | Pavlačková | |||
Praznov | Mikušovce | Folučka | Šaradin | ||||
Tuchyňa | Lysá | sobota o 17.00h | Hromádka | Pastorek | |||
Kvášov | Podvažie | sobota o 17.00h | Kapila | Kováč | v Kvášove | ||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 25. kolo | 08.06.2014 o 10,30 hod. | |||||
Pruské | Dolná Mariková | Cabaj | |||||
FK Lednica | Ladce | Zigo | |||||
Ilava | Domaniža | Kováč | |||||
Sverepec | Košeca | Brundza | |||||
Dynamo Orlové | Udiča | ne 14,15h | Hriadel | ||||
Dohňany | Streženice | Brna | |||||
Prečín | Plevník | Koleno | |||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 21. kolo | 01.06.2014 o 10,30 hod. | |||||
Mikušovce | Jasenica | Kapila | |||||
Kolačín | Bolešov | ne 14,15h | Pastorek | ||||
Pružina | Lysá | Šaradin | |||||
Horná Poruba | Horovce | Pavlačková | |||||
MŠK PB "B" | Stupné | o 10.00h | Vadovský | ||||
Lazy | Tuchyňa | Migát | |||||
IV.liga SZ Dorast 29.kolo | |||||||
Plevník | Ilava | 08.06. o 14.30h | Oselský | Brna | |||
Turnaje prípraviek | |||||||
Košeca | SO 07.06.2014 | o 10,00 hod. | Orálek | Cabaj | Turnaj prvých | ||
Košeca | SO 07.06.2014 | o 14,00 hod. | Orálek | Turnaj štvrtých | |||
Hr. Lednica | SO 07.06.2014 | o 10,00 hod. | Pecuš | Hriadel | Turnaj tretích | ||
Prečín | SO 07.06.2014 | o 10,00 hod. | Mihálik | Brundza | Turnaj druhých |