Obsadenie č.11 20.10.2014
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
6. liga - muži | 11.kolo | 26.10.2014 o 14,00 hod. | |||||
Tuchyňa | Ilava | Zigo | Kováč | ||||
Jasenica | Dolné Kočkovce | Folučka | Tellechea | ||||
Plevník | Košeca | Vadovský | Černej | Španihel | |||
Bolešov | Papradno | Gašparíková | Pastorek | Mazan | |||
Lysá pod Makytou | Horná Poruba | Migát | Kapila | Hanták | |||
Malé Lednice | Brvnište | Koleno | Šťastný | ||||
Visolaje | Dulov | Hromádka | Sklenár | ||||
7. liga - muži | 11.kolo | 26.10.2014 o 14,00 hod. | |||||
Udiča | Beluša B | Mako | |||||
Kvašov | Dolná Mariková | Petrušek | Cabaj | ||||
Podvažie | Koš. Podhradie | Mihálik | Mičúch | ||||
Stupné | Pruské | Hriadel | |||||
Sverepec | Praznov | Kováčik | |||||
Šebešťanová | voľno | xxxxxxxxxxx | |||||
Pružina | Hradčan Lednica | Juríček | Gašpárek - UrD | ||||
8. liga - muži SK. A | 11.kolo | 26.10.2014 o 14,00 hod. | |||||
Kameničany | Tunežice | Ďurčo | |||||
Prejta | Červený Kameň | Brna | |||||
Streženice B | Mikušovce | so o 14,00 h. | Kvasnica | Cabaj | |||
Kolačín | Dolná Breznica | Orálek | |||||
8. liga - muži SK. B | 11.kolo | 26.10.2014 o 14,00 hod. | |||||
Tŕstie | voľno | xxxxxxxxxxx | |||||
ŠK fc Púchov | Bodiná | HP Mestečko | Brundza | ||||
Dohňany | MŠK PB | Milčík | |||||
Podmanín | Dynamo Orlové | Borčický | |||||
Vrchteplá | Lúky | Sulovský | |||||
6. liga-dorast SK. A | 11.kolo | 26.10.2014 o 11,15 hod. | |||||
Ladce | Horovce | so o 11,15 h. | Cabaj | Kvasnica | |||
Bolešov | Tuchyňa | ne o 11,15 h. | D.Komorník | O.Komorník | |||
Dohňany | Mikušovce | Milčík | Brundza | ||||
Lysá pod Makytou | Horná Poruba | Kapila | Migát | ||||
6. liga-dorast SK. B | 11.kolo | 26.10.2014 o 11,15 hod. | |||||
voľno | Udiča | xxxxxxxxxxx | |||||
Praznov | Sverepec | Borčický | Mihálik | ||||
Dolná Mariková | voľno | xxxxxxxxxxx | |||||
Dolné Kočkovce | Jasenica | Juríček | Kováčik | ||||
4. liga - ŽIACI | 11.kolo | 26.10.2014 o 9,15 hod. | |||||
Udiča | Ilava | ne o 11,15 h. | Mako | ||||
Jasenica-Stupné | Dolná Mariková | Tellechea | |||||
Plevník | Košeca | Sulovský | |||||
Lysá pod Makytou | Ladce | ne o 9,00 h. | Migát | ||||
Sverepec | Prečín | Mihálik | |||||
Streženice | Domaniža | Milčík | |||||
voľno | Pruské | xxxxxxxxxxx | |||||
5. liga - ŽIACI | 11.kolo | 26.10.2014 o 9,15 hod. | |||||
Tuchyňa | voľno | xxxxxxxxxxx | |||||
Kvašov | Hradčan Lednica | ne o 10,15h | Hromádka | HP Horovce | |||
Zubák | Dohňany | Kováč | |||||
Borčice-Bolešov | Kolačín | HP Bolešov | Pastorek | ||||
Visolaje | Horná Poruba | ne o 10,30h | Brna | ||||
Šebešťanová-Podvažie | Mikušovce | ne o 11,15 h. | Koleno | ||||
Pružina | Lazy | Hriadel | |||||
Dodelegovanie do ZsFZ: | |||||||
Dôvera 1.liga MŽZ (U13, U12) 25.10.2014 | |||||||
Púchov | Dunajská Streda | 10-11,30 hod. | Fúrik | Vadovský | |||
3.liga Sever SŽ/MŽ 11.kolo 25.10.2014 | |||||||
Papradno | Kanianka | 10-12.00h | Klabník | Tellechea | |||
Dubnica nad Váhom B | AS Trenčín | 10-12.00h | Bečka | Zigo | |||
Reg. Liga žiačky skupina B 9 .kolo | |||||||
Beluša | Bojná | 25.10. 13.00h | Brna | ||||
Dubnica nad Váhom | Topoľčany | 26.10. 10.00h | Majcher | ||||
4.liga Severozápad Dorast 13 .kolo 26.10.2014 | |||||||
Borčice | Vrbové | 11.30h | Kvaššay | Ďurčo | |||
Plevník-Drienové | Nováky | 11.30h | Černej | Vadovský | |||
5.liga Sever Dorast 13.kolo 26.10.2014 | |||||||
Košeca | Kanianka | 11.30h | Zigo | Gašparíková | |||
Papradno | Klátova Nová Ves | SO 14,00 25.10.2014 | Bulko J. | Tellechea |