Obsadenie č.15 20.12.2016
Obsadenie halového turnaja dospelých ObFZ PB MŠH Pov. Bystrica Rozpis zápasov na 06.01.2017. (piatok) | ||||||||||
1. | 9:00 | - | 9:15 | PRAZNOV | - | SVEREPEC | Hrenák, Fúrik, Rojko, Proč, Bielik, Tellechea | |||
2. | 9:17 | - | 9:32 | P. BYSTRICA | - | PODMANÍN | ||||
3. | 9:34 | - | 9:49 | SVEREPEC | - | P. BYSTRICA | ||||
4. | 9:51 | - | 10:06 | PODMANÍN | - | PRAZNOV | ||||
5. | 10:08 | - | 10:23 | PODMANÍN | - | SVEREPEC | ||||
6. | 10:25 | - | 10:40 | P. BYSTRICA | - | PRAZNOV | ||||
7. | 10:42 | - | 10:57 | FC PÚCHOV | - | LYSÁ | ||||
8. | 10:59 | - | 11:14 | PLEVNÍK | - | JASENICA | ||||
9. | 11:16 | - | 11:31 | LYSÁ | - | PLEVNÍK | ||||
10. | 11:33 | - | 11:48 | JASENICA | - | FC PÚCHOV | ||||
11. | 11:50 | - | 12:05 | JASENICA | - | LYSÁ | ||||
12. | 12:07 | - | 12:22 | PLEVNÍK | - | FC PÚCHOV | ||||
13. | 12:24 | - | 12:39 | TŔSTIE | - | VISOLAJE | ||||
14. | 12:41 | - | 12:56 | PREČÍN | - | TUCHYŇA | ||||
15. | 12:58 | - | 13:13 | VISOLAJE | - | PREČÍN | ||||
16. | 13:15 | - | 13:30 | TUCHYŇA | - | TŔSTIE | Cabaj, Ďurčo, Gašparíková, Janček D, Sluk M. | |||
17. | 13:32 | - | 13:47 | TUCHYŇA | - | VISOLAJE | ||||
18. | 13:49 | - | 14:04 | PREČÍN | - | TŔSTIE | ||||
19. | 14:06 | - | 14:21 | MIKUŠOVCE | - | ŠEBEŠŤANOVÁ | ||||
20. | 14:23 | - | 14:38 | STREŽENICE | - | D. KOČKOVCE | ||||
21. | 14:40 | - | 14:55 | ŠEBEŠŤANOVÁ | - | STREŽENICE | ||||
22. | 14:57 | - | 15:12 | D. KOČKOVCE | - | MIKUŠOVCE | ||||
23. | 15:14 | - | 15:29 | D. KOČKOVCE | - | ŠEBEŠŤANOVÁ | ||||
24. | 15:31 | - | 15:46 | STREŽENICE | - | MIKUŠOVCE | ||||
25. | 15:48 | - | 16:03 | BODINÁ | - | ILAVA | ||||
26. | 16:05 | - | 16:20 | DOMANIŽA | - | DULOV | ||||
27. | 16:22 | - | 16:37 | ILAVA | - | DOMANIŽA | ||||
28. | 16:39 | - | 16:54 | DULOV | - | BODINÁ | ||||
29. | 16:56 | - | 17:11 | DULOV | - | ILAVA | ||||
30. | 17:13 | - | 17:28 | DOMANIŽA | - | BODINÁ | ||||
Obsadenie na 7.1.2016 (sobota) | ||||||||||
9,00 | - | 12,30 | osemfinálové skupiny, štvrťfinále | Pavlačková, Ondráš, Janček D., Zigo, Galbavý | ||||||
12,30 | - | 16,00 | štvrťfinále, semifinále, zápas o 3. miesto, finále | Fúrik, Hrenák, Brundza, Brna, Cabaj | ||||||