D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ |
6. liga - muži | | 6.kolo | 17.09.2017 o 15,30 hod. | | | | |
Košecké Podhradie | | Lysá pod Makytou | | Zvak | Blaško | | |
Košeca | | Bolešov | odložené | Mihálik | Kováčik | J. Pecuš | Mazáň |
Dulov | | Jasenica | | Folučka | Rojko | Judiny | |
Streženice | | Horná Poruba | so o 16,00 hod. | Koleno | Galbavý | Petrušek | |
Podmanín | | Udiča | odložené | Zigo | Sklenár | Meluch | |
Papradno | | Kvašov | | Pastorek | Horečný | Kapila | |
Dolné Kočkovce | | Tuchyňa | odložené | Brundza | Proč | Koleno | Mičúch |
6. liga - muži | | predohárvka 12.kola | 15.09.2017 o 16,00 hod. | | | | |
Dolné Kočkovce | | Lysá pod Makytou | | Pastorek | Zigo | D. Komorník | |
7. liga - muži | | 6.kolo | 17.09.2017 o 15,30 hod. | | | | |
Podvažie | | Sverepec | | Lamžo | Balušík | | |
Dolná Mariková | | Pružina | | Migát | Kováč | | |
Dohňany | | Šebešťanová | odložené | Orálek | Hriadel | | |
Dolná Breznica | | Kolačín | | Mako | Ďuriš | | |
Praznov | | Visolaje | o 10,00 hod. | Rojko | Folučka | | |
ŠK fc Púchov | | Mikušovce | odložené | Meluch | Kapila | | |
Pruské | | Lazy pod Makytou | odložené | Burian | Petrušek | | |
8. liga - muži | | 4.kolo | 17.09.2017 o 15,30 hod. | | | | |
Lumax Horovce | | Kameničany | so | Škrovánek | | | |
Tŕstie | | Vrchteplá | odložené | O. Komorník | | | |
Hradčan Lednica | | Bodiná | odložené | Galbavý | | | |
voľno | | Červený Kameň | | xxxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Dynamo Orlové | | Prejta | odložené | D. Komorník | | | |
6. liga - dorast | | 2.kolo | 17.09.2017 o 12,45 hod. | | | | |
Dolné Kočkovce | | Pružina | odložené | Proč | Brundza | | |
Dohňany | | Bolešov | so o 15,30 hod. | Ďuriš | Migát | | |
Streženice | | Lumax Horovce | so | Galbavý | Koleno | | |
voľno | | Jasenica | | xxxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Plevník-Drienové | | Tuchyňa | | Balušík | Lamžo | | |
4. liga - st. žiaci sever | | 4.kolo | 17.09.2017 o 10,30 hod. | | | | |
Papradno | | Sverepec | o 13,00 hod. | Horečný | | | |
Dolná Mariková | | Pružina | o 12,45 hod. | Kováč | | | |
Prečín | | Udiča | odložené | Galbavý | Janek | | |
Dolné Kočkovce | | Jasenica | | Migát | | | |
Domaniža | | Plevník-Drienové | | Mako | | | |
4. liga - st. žiaci juh | | 4.kolo | 17.09.2017 o 10,30 hod. | | | | |
Ilava | | Nová Dubnica | | Pastorek | | | |
Košeca | | Borčice | odložené | Zigo | | | |
Dohňany | | Horná Poruba | odložené | Meluch | | | |
Beluša | | Ladce | odložené | Orálek | | | |
Hradčan Lednica | | Lazy pod Makytou | odložené | Hriadel | | | |
4. liga - st. žiaci juh | | dohrávka 3.kola | 15.09.2017 o 10,30 hod. | | | | |
Horná Poruba | | Košeca | | Orálek | | | |
4. liga - mladší žiaci | | 4.kolo | 17.09.2017 o 10,30 hod. | | | | |
ŠK fc Púchov | | Lysá pod Makytou | odložené | Kapila | | | |
Praznov | | Ilava | o 13,00 hod. | Folučka | B. Mihálik | | |
Tatran Horovce | | Kolačín | | Petrušek | | | |
Prípravky MIX U11 sk.A | | 4. a 9. kolo | 16.09.2017 | |
dvojzápasy | o 10,00 hod. a 11,00 hod. |
Borčice | | FK Dubnica B | odložené | Petrušek | | | |
Ilava | | Košeca | 14.09. (ŠTV) o 16 a 17,00 hod. | D. Komorník | | | |
Horná Poruba | | Kolačín | | O. Komorník | | | |
Prípravky MIX U11 sk.B | | 4. a 9. kolo | 16.09.2017 | |
dvojzápasy | o 10,00 hod. a 11,00 hod. |
Mikušovce | | Tatran Horovce | | Kapila | | | |
voľno | | Streženice | | xxxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Dulov | | Kvašov | v Led. Rovne o 13,30 a 14,30 hod. | Kováč | | | |
Prípravky MIX U11 sk.C | | 4. a 9. kolo | 16.09.2017 | |
dvojzápasy | o 10,00 hod. a 11,00 hod. |
voľno | | Visolaje | | xxxxxxxxxxxxxxxx | | | |
ŠK fc Púchov | | MŠK Púchov | odložené na neurčito | xxxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Beluša | | Ladce | v Ladcoch 14.9. o 16,30 a 17,30 h. | Škrovánek | | | |
Prípravky MIX U11 sk.D | | 4. a 9. kolo | 16.09.2017 | |
dvojzápasy | o 10,00 hod. a 11,00 hod. |
voľno | | Šebešťanová | | xxxxxxxxxxxxxxxx | | | |
MŠK Pov. Bystrica B | | Dolná Mariková | | Horečný | | | |
Sverepec | | Brvnište | odložené | Rojko | | | |
Prípravky MIX U11 sk.E | | 4. a 9. kolo | 16.09.2017 | |
dvojzápasy | o 10,00 hod. a 11,00 hod. |
voľno | | Praznov | | xxxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Plevník-Drienové | | Domaniža | | Mihálik | | | |
Prečín | | Podmanín | odložené | Brundza | | | |