DOHRÁVKY 6. kola |
D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ |
6. liga - muži | | dohrávky 6.kola | | | | | |
Košeca | | Bolešov | 27.09. (STR) o 15,30 hod. | Mihálik | Kováčik | Horečný | Mazan |
Podmanín | | Udiča | 13.10. (PIA) o 16,00 hod. | Zigo | Brundza | Meluch | |
Dolné Kočkovce | | Tuchyňa | 29.09. (PIA) o 16,00 hod. | Brundza | Ďuriš | Koleno | Mičuch |
7. liga - muži | | dohrávky 6.kola | | | | | |
Dohňany | | Šebešťanová | 01.11. (STR) o 10,30 hod. | Orálek | Hriadel | | |
ŠK fc Púchov | | Mikušovce | HP Lúky 11.11. (SO) o 13,30 hod. | Meluch | Kapila | | |
Pruské | | Lazy pod Makytou | 01.11. (STR) o 10,00 hod. | Škrovánek | Petrušek | | |
8. liga - muži | | dohrávky 4.kola | 29.10. (NE) o 14,00 hod. | | | | |
Tŕstie | | Vrchteplá | | O. Komorník | | | |
Hradčan Lednica | | Bodiná | | Galbavý | | | |
Dynamo Orlové | | Prejta | | D. Komorník | | | |
6. liga - dorast | | dohrávka 2.kola | | | | | |
Dolné Kočkovce | | Pružina | 17.10. (UTO) o 16,00 hod. | Ďuriš | Brundza | | |
4. liga - st. žiaci sever | | dohrávka 4.kola | 27.09. (STR) o 15,30 hod. | | | | |
Prečín | | Udiča | | Galbavý | | | |
4. liga - st. žiaci juh | | dohrávky 4.kola | | | | | |
Košeca | | Borčice | 28.09. (ŠTV) o 16,00 hod. | Zigo | | | |
Dohňany | | Horná Poruba | 06.10. (PIA) o 16,00 hod. | Lamžo | | | |
Beluša | | Ladce | 28.09. (ŠTV) o 16,00 hod. | Proč | | | |
Hradčan Lednica | | Lazy pod Makytou | 29.09. (PIA) o 15,30 hod. | Petrušek | | | |
4. liga - mladší žiaci | | dohrávka 4.kola | 28.09. (ŠTV) o 16,30 hod. | | | | |
ŠK fc Púchov | | Lysá pod Makytou | HP Lúky | Lamžo | | | |
Prípravky MIX U11 sk.A | | 4. a 9. kolo | 29.09.(PIA) | |
dvojzápasy | o 16,00 a 17,00 hod. |
Borčice | | FK Dubnica B | HP Bolešov | Kováčik | | | |
Prípravky MIX U11 sk.D | | 4. a 9. kolo | 30.09.(SO) | |
dvojzápasy | o 10,00 a 11,00 hod. |
Sverepec | | Brvnište | | Rojko | | | |
Prípravky MIX U11 sk.E | | 4. a 9. kolo | 30.09. (SO) | |
dvojzápasy | o 10,00 a 11,00 hod. |
Prečín | | Podmanín | | Brundza | | | |