Obsadenie č.7 06.09.2018
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
SPORTIKA 6. liga - muži | 7.kolo | 16.09.2018 o 15,30 hod. | |||||
Tuchyňa | Košecké Podhradie | Orálek | Kováčik | Judiny | |||
Horná Poruba | Papradno | Gago | Petrušek | ||||
Lysá pod Makytou | Košeca | Mako | Jandušík | ||||
Udiča | Dolná Mariková | Černej | Ďuriš | ||||
Bolešov | Streženice | Meluch | Kapila | ||||
Mikušovce | Pruské | Juríček | Hriadel | Vyletelka | |||
Dolné Kočkovce | Jasenica | Pastorek | Proč | ||||
7. liga - muži | 5.kolo | 16.09.2018 o 15,30 hod. | |||||
Šebešťanová | Kameničany | Hrenák | Koleno | ||||
Kolačín | Praznov | SO | Juríček | Sklenár | |||
Dulov | Lednica | M. Mihálik | B. Mihálik | ||||
Dohňany | Lazy pod Makytou | Migát | Milčík | ||||
Bodiná | Sverepec | Brundza | Zvak | ||||
Visolaje | voľno | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
8. liga - muži | 5.kolo | 16.09.2018 o 15,30 hod. | |||||
Horovce | ŠK fc Púchov | Sklenár | |||||
Červený Kameň | Nová Dubnica | Ďurčo | |||||
Tŕstie | Vrchteplá | D. Janček | |||||
Dolná Breznica | Orlové | Škrovánek | |||||
voľno | Prejta | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
6. liga - dorast | 5.kolo | 16.09.2018 o 12,45 hod. | |||||
Nová Dubnica | Brvnište | o 10,30 hod. | Gago | Kodajová | |||
Tuchyňa | Streženice | Kováčik | Orálek | ||||
Horovce | voľno | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
Bolešov | Jasenica | Kapila | Meluch | ||||
voľno | Sverepec | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
Dolné Kočkovce | Pružina | Proč | Pastorek | ||||
4. liga - st. žiaci sever | 5.kolo | 16.09.2018 o 10,30 hod. | |||||
Udiča | Papradno | Koleno | |||||
Dohňany | Jasenica | Jandušík | |||||
Prečín | Pružina | o 12,30 hod. | Brundza | ||||
Plevník-Drienové | Dolná Mariková | o 13,00 hod. | Galbavý | ||||
Podmanín | Domaniža | HP Praznov o 13,00 hod. | Janek | ||||
4. liga - st. žiaci sever |
| dohrávka 2. kola | |||||
Papradno | Domaniža | 12.09. (STR) o 17,00 hod. | M. Mihálik | ||||
4. liga - st. žiaci juh | 5.kolo | 16.09.2018 o 10,30 hod. | |||||
Nová Dubnica | Ilava | SO o 10,00 hod. | Kodajová | ||||
Horná Poruba | Košecké Podhradie | Juríček | |||||
Kolačín | Lednica | Orálek | |||||
Horovce | Košeca | Migát | |||||
Dolné Kočkovce | Lazy pod Makytou | Ďuriš | |||||
Bolešov | Beluša | SO o 12,00 hod. | Petrušek | ||||
4. liga - st. žiaci juh |
| dohrávka 2. kola | |||||
Ilava | Horovce | 12.09. (STR) o 17,00 hod. | Kodajová | ||||
4. liga - ml. žiaci | 3.kolo | 16.09.2018 o 10,30 hod. | |||||
Streženice | Ladce | SO o 13,00 hod. | Brna | ||||
Lysá pod Makytou | ŠK fc Púchov | Mrocek | |||||
Prípravky MIX U11 | 3. a 8. kolo | 15.09.2018 | |||||
skupina A | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Bolešov | Dubnica nad Váhom B | Migát | |||||
Kolačín | Košeca | o 13,00 a 14,00 hod. | Sklenár | ||||
Ilava | Horná Poruba | Škrovánek | |||||
Prípravky MIX U11 | 3. a 8. kolo | 15.09.2018 | |||||
skupina B | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Lednické Rovne | Beluša | Mrocek | |||||
Horovce | Kvašov | 14.09. (PIA) o 17,00 a 18,00 hod. | Petrušek | ||||
Mikušovce | Pruské | Kapila | |||||
Prípravky MIX U11 | 3. a 8. kolo | 15.09.2018 | |||||
skupina C | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
ŠK fc Púchov | Plevník-Drienové | HP Lúky o 14,30 a 15,30 hod. | Mrocek | ||||
Sverepec | Visolaje | Hriadel | |||||
Podmanín | Praznov | HP Praznov NE o 8,30 a 9,30 hod. | Janek | ||||
Prípravky MIX U11 - skupina C |
| dohrávka 1. a 6. kola | 11.09. (UTO) o 16,30 a 17,30 hod. | ||||
ŠK fc Púchov | Praznov | HP Lúky | Proč | ||||
Prípravky MIX U11 | 3. a 8. kolo | 15.09.2018 | |||||
skupina D | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Šebešťanová | Prečín | Zvak | |||||
Dolná Mariková | Brvnište | M. Mihálik | |||||
Udiča | Domaniža | B. Mihálik | |||||
Prípravky MIX U11 - skupina D |
| dohrávka 2. a 7. kola | 12.09. (STR) o 16,30 a 17,30 hod. |
| |||
Prečín | Udiča | Brundza | |||||
Ml. prípravky U10 | 2. a 7. kolo | 15.09.2018 | |||||
skupina B | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Ladce | Domaniža | 14.9. (PIA) o 17 a 18,00 hod. | Kodajová | ||||
Plevník-Drienové | MŠK Pov. Bystrica B | Galbavý |