Obsadenie č.9 20.09.2018
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
SPORTIKA 6. liga - muži | 9.kolo | 30.09.2018 o 15,30 hod. | |||||
Horná Poruba | Košecké Podhradie | Papuča | Ďuriš | ||||
Lysá pod Makytou | Tuchyňa | M. Sluk | Jandušík | ||||
Udiča | Papradno | Milčík | Kapila | Balušík | |||
Bolešov | Košeca | Migát | Proč | ||||
Pruské | Dolná Mariková | Meluch | M. Pecuš | ||||
Dolné Kočkovce | Streženice | Koleno | Horečný | J. Pecuš | |||
Jasenica | Mikušovce | Oselský | Mrocek | ||||
7. liga - muži | 7.kolo | 30.09.2018 o 15,30 hod. | |||||
Kolačín | Kameničany | Hriadel | Kováčik | ||||
Dulov | Šebešťanová | Mako | Petrušek | ||||
Dohňany | Praznov | Galbavý | Kováč | ||||
Bodiná | Lednica | M. Mihálik | B. Mihálik | ||||
Visolaje | Lazy pod Makytou | Hrenák | Juríček | ||||
voľno | Sverepec | xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxxxx | ||||
8. liga - muži | 7.kolo | 30.09.2018 o 15,30 hod. | |||||
Červený Kameň | ŠK fc Púchov | Lamžo | |||||
Dolná Breznica | Nová Dubnica | Gago | |||||
Prejta | Orlové | Pastorek | |||||
Vrchteplá | voľno | xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxxxx | ||||
Tŕstie | Horovce | Zvak | |||||
6. liga - dorast | 7.kolo | 30.09.2018 o 12,45 hod. | |||||
Nová Dubnica | Streženice | o 10,30 hod. | Gago | Kodajová | |||
Horovce | Tuchyňa | Ďuriš | Kováč | ||||
Bolešov | Brvnište | Proč | Migát | ||||
voľno | Lednica | xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxxxx | ||||
Dolné Kočkovce | Jasenica | Horečný | Koleno | ||||
Pružina | Sverepec | Juríček | J. Pecuš | ||||
4. liga - st. žiaci sever | 7.kolo | 30.09.2018 o 10,30 hod. | |||||
Podmanín | Dolná Mariková | HP Praznov o 13,00 hod. | B. Mihálik | ||||
Dohňany | Domaniža | Kováč | |||||
Udiča | Plevník-Drienové | Koleno | |||||
Prečín | Papradno | Horečný | |||||
Pružina | Jasenica | J. Pecuš | |||||
4. liga - st. žiaci juh | 7.kolo | 30.09.2018 o 10,30 hod. | |||||
Nová Dubnica | Lazy pod Makytou | SO o 10,00 hod. | Škrovánek | Kusovský | |||
Kolačín | Košecké Podhradie | Kováčik | |||||
Horovce | Horná Poruba | Meluch | |||||
Dolné Kočkovce | Lednica | 11.10. (ŠTV) o 15,30 hod. | Milčík | ||||
Bolešov | Košeca | Kapila | |||||
Ilava | Beluša | Petrušek | |||||
4. liga - ml. žiaci | 5.kolo | 30.09.2018 o 10,30 hod. | |||||
Ladce | ŠK fc Púchov | Hriadel | |||||
Lysá pod Makytou | Streženice | o 13,30 hod. | Jandušík | ||||
Prípravky MIX U11 | 5. a 10. kolo | 29.09.2018 | |||||
skupina A | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Kolačín | Dubnica nad Váhom B | Kováčik | |||||
Ilava | Bolešov | Gago | |||||
Horná Poruba | Košeca | Kodajová | |||||
Prípravky MIX U11 | 5. a 10. kolo | 29.09.2018 | |||||
skupina B | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Kvašov | Beluša | Kapila | |||||
Mikušovce | Lednické Rovne | Meluch | |||||
Pruské | Horovce | Pastorek | |||||
Prípravky MIX U11 | 5. a 10. kolo | 29.09.2018 | |||||
skupina C | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Sverepec | Plevník-Drienové | 28.09. (PIA) o 17 a 18,00 hod. | Rojko | ||||
Podmanín | ŠK fc Púchov | Koleno | |||||
Praznov | Visolaje | o 16 a 17,00 hod. | Galbavý | ||||
Prípravky MIX U11 | 5. a 10. kolo | 29.09.2018 | |||||
skupina D | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Dolná Mariková | Prečín | NE o 10 a 11,00 hod. | Balušík | ||||
Udiča | Šebešťanová | Horečný | |||||
Domaniža | Brvnište | M. Mihálik | |||||
Ml. prípravky U10 | 4. a 9. kolo | 29.09.2018 | |||||
skupina B | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
MŠK Pov. Bystrica B | Ladce | Janek | |||||
Domaniža | Ilava | 28.09. (PIA) o 16,30 a 17,30 hod. | B. Mihálik |