D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 |
SPORTIKA 6. liga muži | | 6.kolo | 13.09.2020 o 16,00 hod. | | | |
Šebešťanová | | Sverepec | | Zvak | Petrušek | |
Visolaje | | Bolešov | | Koleno | Fúrik | |
Košecké Podhradie | | Dohňany | | M. Sluk | Kováčik | |
Mikušovce | | Jasenica | | Pastorek | M. Pecuš | |
Lysá pod Makytou | | Tuchyňa | | Papuča | Kováč | |
Papradno | | Dolné Kočkovce | | Folučka | Vojtík | |
Streženice | | Udiča | | Hrenák | Kapila | |
7. liga muži sk. SEVER | | 4.kolo | 13.09.2020 o 16,00 hod. | | | |
Orlové | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Praznov | | Pružina | | Odd R | | |
ŠK fc Púchov | | Vrchteplá | | Hikel | | |
Bodiná | | Tŕstie | | Odd R | | |
7. liga muži sk. JUH | | 4.kolo | 13.09.2020 o 16,00 hod. | | | |
Kolačín | | Dulov | | Odd R - Švec | | |
Horovce | | Nová Dubnica | | Ďuriš | | |
Prejta | | Červený Kameň | | Odd R | | |
Lednica | | Kameničany | | Odd R | | |
6. liga dorast (U19) | | 4.kolo | 13.09.2020 o 13,15 hod. | | | |
Horná Poruba | | Dolné Kočkovce | 12.09. (SO) o 16,00 hod. | Hikel | Kováčik | |
Kvašov | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Lazy pod Makytou | | Podmanín | | Ďuriš | | |
Lednica | | Domaniža | | Kapila | Pastorek | |
voľno | | Dolná Mariková | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Brvnište | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. SEVER | | 4.kolo | 13.09.2020 o 10,30 hod. | | | |
Beluša | | Jasenica | o 10,00 hod. | Sklenár | | |
Domaniža | | Dolná Mariková | | Odd R | | |
Prečín | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Papradno | | Plevník-Drienové | | Odd R | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | 4.kolo | 13.09.2020 o 10,30 hod. | | | |
Košecké Podhradie | | Pruské | | Odd R - Mazán | | |
voľno | | Dubnica nad Váhom B | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Košeca | | Streženice | 01.10. (ŠTV) o 15,30 hod. | Hikel | | |
Mikušovce | | Nová Dubnica | o 11,30 hod. | Pastorek | | |
ŠK fc Púchov | | Ladce | o 13,00 hod. | Hikel | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | dohrávka 2.kola | 09.09. (STR) o 17,00 hod. | | | |
Domaniža | | Nová Dubnica | | B. Mihálik | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | 4.kolo | 13.09.2020 o 10,30 hod. | | | |
Domaniža | | Beluša | 12.09. (SO) | Ďuriš | | |
Prečín | | Nová Dubnica | 12.09. (SO) | Vojtík | | |
Ilava | | Plevník-Drienové | o 10,00 hod. | Kapila | | |
Horná Poruba | | Udiča | | Odd R | | |
Lysá pod Makytou | | MŠK Pov. Bystrica B | o 13,15 hod. | Kováč | | |
Prípravky mix (U11) sk. A | | 2. a 7. kolo | 12.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Ilava | | Beluša | | Kováčik | | |
Ladce | | Košeca | | Hikel | | |
Horná Poruba | | Dubnica nad Váhom B | | Odd R | | |
Prípravky mix (U11) sk. B | | 2. a 7. kolo | 12.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Kvašov | | Tuchyňa | HP Horovce | Kapila | | |
voľno | | Lednické Rovne | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Bolešov | | Pruské | | Petrušek | | |
Prípravky mix (U11) sk. C | | 2. a 7. kolo | 12.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Šebešťanová | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Brvnište | | Jasenica | | Odd R | | |
ŠK fc Púchov | | Dolná Mariková | odohrané 29.08. (SO) | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Prípravky mix (U11) sk. D | | 2. a 7. kolo | 12.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Podmanín | | Sverepec | | Odd R | | |
Visolaje | | Prečín | 10.09. (ŠTV) o 16,00 a 17,00 hod. | Klinovský | | |
Praznov | | Domaniža | o 13,00 a 14,00 hod. | Odd R | | |
Turnaj ml. prípravka (U9) | | 1. až 5. kolo | 12.09. (SO) od 10,00 hod. | | | |
HP Ilava | | | | Rýdza | | |