D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 |
SPORTIKA 6. liga muži | | 10.kolo | 11.10.2020 o 14,30 hod. | | | |
Šebešťanová | | Košecké Podhradie | | Danihel | Koleno | Cabaj |
Mikušovce | | Visolaje | | M. Sluk | Sklenár | Kapila |
Lysá pod Makytou | | Sverepec | | Hrenák | Klinovský | Rýdza |
Papradno | | Bolešov | odložené | Zvak | Cabaj | |
Streženice | | Dohňany | odložené | Papuča | Kapila | |
Udiča | | Jasenica | | B. Mihálik | Pastorek | Meluch |
Dolné Kočkovce | | Tuchyňa | | Vojtík | Kováč | |
7. liga muži sk. SEVER | | 8.kolo | 11.10.2020 o 14,30 hod. | | | |
Orlové | | ŠK fc Púchov | | Zvak | | |
Praznov | | Bodiná | | Folučka | | |
voľno | | Tŕstie | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Vrchteplá | | Pružina | 10.10. (SO) o 14,00 hod. | Koleno | Rojko | |
7. liga muži sk. JUH | | 8.kolo | 11.10.2020 o 14,30 hod. | | | |
Nová Dubnica | | Červený Kameň | 10.10. (SO) o 15,30 hod. | Kováčik | Pastorek | |
Kolačín | | Prejta | | Odd R Švec | | |
Horovce | | Lednica | | Kováčik | | |
Dulov | | Kameničany | | Opatovský | Petrušek | |
6. liga dorast (U19) | | dohrávka 6.kola | 10.10. (SO) o 14,30 hod. | | | |
Horná Poruba | | Domaniža | | Petrušek | Kapila | |
6. liga dorast (U19) | | 8.kolo | 11.10.2020 o 11,45 hod. | | | |
Horná Poruba | | voľno | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Kvašov | | Lednica | odložené | Pastorek | | |
voľno | | Lazy pod Makytou | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Brvnište | | Podmanín | | Danihel | | |
voľno | | Domaniža | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Dolné Kočkovce | | Dolná Mariková | | Kováč | Vojtík | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. SEVER | | 8.kolo | 11.10.2020 o 09,45 hod. | | | |
Dolná Mariková | | Jasenica | | Odd R | | |
voľno | | Plevník-Drienové | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Domaniža | | Papradno | o 10,30 hod. | B. Mihálik | | |
Prečín | | Beluša | o 12,30 hod. | Koleno | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | 8.kolo | 11.10.2020 o 09,45 hod. | | | |
Košecké Podhradie | | Mikušovce | | Odd R Mazán | | |
ŠK fc Púchov | | voľno | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Košeca | | Pruské | | Rýdza | | |
Streženice | | Dubnica nad Váhom B | | Kováč | | |
Ladce | | Nová Dubnica | | Petrušek | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | dohrávka 5.kola | 09.10. (PIA) o 15,30 hod. | | | |
Beluša | | Prečín | | Rojko | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | dohrávka 6.kola | 07.10. (STR) o 16,00 hod. | | | |
Lysá pod Makytou | | Nová Dubnica | | Odd R | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | 8.kolo | 11.10.2020 o 10,00 hod. | | | |
Domaniža | | Ilava | 10.10. (SO) o 10,30 hod. | Danihel | | |
Udiča | | Nová Dubnica | | Odd R | | |
Horná Poruba | | Beluša | 10.10. (SO) o 10,30 hod. | Odd R | | |
Lysá pod Makytou | | Prečín | o 11,45 hod. | Klinovský | | |
Plevník-Drienové | | MŠK Považská Bystrica B | o 12,00 hod. | Odd R | | |
Prípravky mix (U11) sk. B | | dohrávka 4. a 9. kola | 10.10. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Pruské | | Lednické Rovne | | Kapila | | |
Prípravky mix (U11) sk. C | | dohrávka 4. a 9. kola | 10.10. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Brvnište | | Dolná Mariková | | Odd R | | |
Prípravky mix (U11) sk. D | | dohrávka 5. a 10. kola | 11.10. (NE) o 11,30 a 12,30 hod. | | | |
Praznov | | Visolaje | | Odd R | | |