| | | Macron sport 7. Liga dospelí | | | | |
Kolo | Termín konania | | Domáci | Hostia | R | AR1 | AR2 |
9K | 01.10.2023 14:30 | | TJ Jednota Dulov (A) | Futbalový klub Nová Dubnica | Ďurčo | Kapila | |
9K | 01.10.2023 11:30 | | TJ Družstevník Kolačín | TJ Mier Tŕstie (A) | Fabian | Ďurčo | Šimko st. |
9K | 01.10.2023 13:00 | | TJ Visolaje | TJ Manín Podmanín | Zvak | M.Mihalik | |
9K | 01.10.2023 14:30 | | TJ Žiar Papradno | TJ Družstevník Šebešťanová | Mako | Brundza | |
9K | 01.10.2023 11:30 | | TJ Rozvoj Sverepec (A) | TJ Skaličan Praznov (A) | Slatkovský | Meluch | |
9K | 01.10.2023 14:30 | | FK Streženice | TJ Štart Tuchyňa | Škrovanek | Klinovský | |
9K | 01.10.2023 14:30 | | TJ Slovan Dolné Kočkovce (A) | ŠK Dohňany (A) | Šimko st. | Brna | |
| | | | | | | |
| | | 8. Liga dospelí | | | | |
7K | 30.09.2023 15:30 | | FK Červený Kameň | FK Sedmerovec | Ďurčo | Meluch | Kapila |
7K | 01.10.2023 14:30 | | TJ Hradčan Lednica (A) | TJ Priehrada Udiča (B) | nehrá sa | | |
7K | 01.10.2023 14:30 | | MFK Ilava (A) | TJ Horec Bodiná | Nikodem | Fabian | |
7K | 01.10.2023 14:30 | | TJ Spartak Kvašov (B) | TJ Strážov Pružina | Meluch | Paliesek | |
7K | 01.10.2023 14:30 | | TJ Hradišťan Jasenica | TJ Nové Považie Prejta | Slatkovský | Petrík | |
| | | | | | | |
| | | 5. Liga starší dorast U19 | | | | |
7K | 28.10.2023 13:30 | | FK Košeca (A) | TJ Slovan Dolná Mariková | Juríček | Petrušek | |
7K | 01.10.2023 11:30 | HP Lysá | Lysá p.M | TJ Slovan Dolné Kočkovce (A) | Klinovský | | |
7K | 01.10.2023 11:30 | | TJ Plevník - Drienové | TJ Slovan Brvnište | Petrík | | |
| | | | | | | |
| | | 4. Liga starší žiaci U15 | | | | |
9K | 01.10.2023 11:30 | HP Prečín | MŠK Považská Bystrica (B) | TJ Partizán Prečín (A) | Brundza | | |
9K | 01.10.2023 9:45 | | TJ Plevník - Drienové | ŠK Dohňany (A) | Petrík | | |
9K | 02.10.2023 16:00 | | TJ Priehrada Udiča | TJ Slovan Dolná Mariková | Oselský | | |
9K | 01.10.2023 9:45 | | TJ Žiar Papradno | TJ Vápeč Horná Poruba (A) | Zboran | | |
9K | 01.10.2023 9:45 | | TJ Rozvoj Sverepec (A) | TJ Skaličan Praznov (A) | Oselský | | |
9K | 01.10.2023 10:30 | | TJ Partizán Domaniža (A) | TJ Tatran Cementáreň Ladce (A) | M. Mihálik | | |
| | | | | | | |
| | | 4. Liga mladší žiaci U13 | | | | |
7K | 30.09.2023 13:00 | | TJ Považan Pruské | TJ Spartak Lysá pod Makytou | Kapila | | |
7K | 30.09.2023 15:30 | | TJ Plevník - Drienové | MFK Ilava (A) | Petrik | | |
7K | 05.10.2023 17:00 | | TJ Partizán Prečín (A) | TJ Vápeč Horná Poruba (A) | Hradňanský | | |
7K | 01.10.2023 9:45 | | TJ Hradišťan Jasenica | TJ Priehrada Udiča | Odd.R | | |
7K | 01.10.2023 9:45 | | FK Košeca (A) | TJ Družstevník Kolačín | Petrušek | | |
| | | | | | | |
| | | Prípravky MIX U11 | 10:00 a 11:00 hod. | | | |
5K+10K | 30.09.2023 10:00 | | TJ Rozvoj Sverepec (A) | TJ Strážov Pružina | Odd.R/Mitaš | | |
5K+10K | 30.09.2023 10:00 | | TJ Považan Pruské | TJ Jednota Dulov (A) | Kapila | | |
5K+10K | 03.10.2023 16:30 | | TJ Slovan Košecké Podhradie (A) | TJ Tatran Cementáreň Ladce (A) | Odd.R | | |
5K+10K | 30.09.2023 10:00 | | MFK Ilava (A) | FK Dubnica nad Váhom (B) | ODD.R | | |
5K+10K | 04.10.2023 16:30 | | TJ Slovan Dolná Mariková | TJ Partizán Prečín (A) | Odd.R | | |
5K+10K | 30.09.2023 10:00 | | TJ Partizán Domaniža (A) | TJ Slovan Brvnište | Odd.R | | |
5K+10K | 27.9.2023 16:30 | | TJ Družstevník Šebešťanová | TJ Hradišťan Jasenica | Odd.R | | |
5K+10K | 28.09.2023 16:00 | | ŠK Dohňany (A) | TJ Slovan Dolné Kočkovce (A) | Slatkovský | | |
5K+10K | 30.09.2023 13:30 | | xxxxxxxxxxxx | TJ Tatran Horovce | xxxxxxxxxxx | | |
5K+10K | 01.10.2023 10:00 | | FK Beluša | TJ Plevník - Drienové | Odd.R | | |
5K+10K | 01.10.2023 10:00 | | FK Streženice | MŠK Púchov (B) | Odd.R | | |
5K+10K | 01.10.2023 11:30 | | TJ Jednota Mikušovce | TJ Spartak Kvašov (A) | Odd.R | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |