Obsadenie č.4 17.08.2009
I.TRIEDA - muži | 23.8.2009 o 17,00 hod. | DS | |||||
Papradno | - | Udiča | M.Pecuš | Cíbik | Pribil | ||
Horovce | - | Visolaje | Škrovánek | M.Mazán | Hanták | ||
Ilava | - | Tuchyňa | ZsfZ | Gašparíková | Černej | Lieskovský | |
Brvnište | - | Dulov | Miakiš | Dobrodenka | Vánik | ||
Plevník | - | Podvažie | Zvak | Tomaník | Španihel | ||
Dolná Mariková | - | Malé Lednice | Milčík | J.Pecuš | Loužecký | ||
Púchov "B" | - | Pružina | Weiss | Kováčik | Brundza | ||
II.TRIEDA - muži | 23.8.2009 o 17,00 hod. | ||||||
Vrchteplá | - | Dolné Kočkovce | Vadovský | Plšek | |||
Orlové | - | N.Dubnica "B" | Hriadel | Migat | |||
Streženice | - | Jasenica | Šuba | ZsFZ | |||
Koš. Podhradie | - | Lysá p.Makytou | Bezdeda | Bagin | Turčan | ||
Dohňany | - | Košeca | Mako | Kameník | |||
Sverepec | - | Bolešov | M.Lieskovský | Koleno | |||
Dolná Breznica | - | Pruské | Marcin | ZsFZ | |||
III.A - TRIEDA - muži | 23.8.2009 o 17,00 hod. | ||||||
Kameničany | - | Beluša "B" | Ronec | ||||
Kolačín | - | Lednica | F.Kováč | ||||
Červený Kameň | - | Borčice | Mičuda | ||||
Mikušovce | - | Tunežice | Gašparíková | Judiny | |||
Kvašov | - | Prejta | Eliášek | ||||
III.B. TRIEDA - muži | 23.8.2009 o 17,00 hod. | ||||||
Šebešťanová | - | Trstie | Mihálik | Paška | |||
Zubák | - | Podvažie "B" | Vajdík | ||||
Podmanín | - | Lazy p.Makytou | Bušovský | Slaninka | |||
FC Púchov | - | Praznov | Petrušek | ||||
I.TRIEDA-dorast | 23.8.2009 o 14,30 hod. | ||||||
Prečín | - | Praznov | Slaninka | Bušovský | |||
Orlové | - | Borčice | Migat | Hriadel | |||
Brvnište | - | Visolaje | 10.00 hod | Tomaník | Šuba | ||
Lúky | - | Pružina | Kameník | Mako | |||
Horná Poruba | - | Tuchyňa | 22.8.17,00 | Juríček | Bagin | ||
Pruské | - | Jasenica | Judiny | Gašparíková | |||
Domaniža | - | Bolešov | 22.8.14,00 | Mako | Šterdas | ||
II.TRIEDA-dorast | 23.8.2009 o 14,30 hod. | ||||||
Vrchteplá | - | Horovce | Plšek | Vadovský | |||
Šebešťanová | - | Prejta | Paška | Mihálik | |||
Koš. Podhradie | - | Stupné | 22.8. 17,00 | Bagin | Bezdeda | ||
Udiča | - | Kolačín | 22.8.17,00 h | Zabielny | Šterdas | ||
Sverepec | - | Podvažie | Plšek | Zabielny | |||
Beluša "B" | - | Dohňany | Kováčik | Weiss | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 23.8.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Papradno | - | Ilava | Plšek | ||||
Orlové | - | Udiča | Slaninka | ||||
Dolná Mariková | - | Borčice | 14,30 hod | J.Pecuš | |||
Ladce | - | Stupné | Judiny | ||||
Horná Poruba | - | Domaniža | Eliášek | ||||
Plevník | - | Prečín | M.Lieskovský | ||||
Streženice | - | Bolešov | Černej | ||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 23.8.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Lysá p.Makytou | - | Dolné Kočkovce | Migat | ||||
Horovce | - | Prejta | 14,30 hod | M.Mazán | |||
Dohňany | - | Mikušovce | Kameník | ||||
Sverepec | - | Pruské | Hriadel | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 23.8.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Jasenica | - | Pružina | Koleno | ||||
Led. Rovne "B" | - | Ilava | M.Pecuš | ||||
Košeca "A" | - | Vrchteplá | Petrušek |
Dodelegovanie do ZSFZ
23.8.2009.Nedela
o 14.30 Plevník-Moravany R Gančár AR Tomaník 4.L.Dor.
o 14.30 Streženice-St.Turá R Bečka AR Śuba 5.L.Dor.