Obsadenie č.7 11.09.2009
DELEGAČNÝ LIST ROZHODCOV ObFZ POV.BYSTRICA | |||||||
I.TRIEDA - muži | 13.9.2009 o 16,00 hod. | ||||||
Malé Lednice | - | Ilava | Weiss | Marcin | Oselský | Vánik | |
Podvažie | - | Horovce | Šuba | Kováčik | Dobrodenka | Turčan | |
Plevník | - | Brvnište | J.Pecuš | M.Pecuš | Kvaššay | Lieskovský | |
Dulov | - | Papradno | 12.9.10,30 | Kameník | Tomaník | M.Lieskovský | Španihel |
Visolaje | - | Pružina | Miakiš | Faltejsek | Pavlačka | Loužecký | |
Udiča | - | Dolná Mariková | Milčík | Gašparíková | Petrušek | Mičúch | |
Tuchyňa | - | Púchov "B" | Jakubek | F.Kováč | Juríček | Brundza | |
II.TRIEDA - muži | 13.9.2009 o 16,00 hod. | ||||||
Sverepec | - | Dohňany | Zvak | Paška | Bušovský | ||
Pruské | - | Koš. Podhradie | M.Lieskovský | Tomaník | Hanták | ||
Bolešov | - | Streženice | Hriadel | Bezdeda | |||
Košeca | - | Orlové | Vyletelka | Štefanec | Pribil | ||
Lysá p.Makytou | - | Vrchteplá | Škrovánek | M.Mazán | |||
Jasenica | - | Dolné Kočkovce | Koleno | Mihálik | Kameník | ||
N.Dubnica "B" | - | D. Breznica | 12.9.14,00 hod | Marcin | Uhrín | ||
III.A - TRIEDA - muži | 13.9.2009 o 16,00 hod. | ||||||
Prejta | - | Červený Kameň | Černej | Judiny | |||
Mikušovce | - | Kameničany | Mičuda | Uhrín | |||
Tunežice | - | Kolačín | 12.9.2009 | Bodorík | Miakiš | ||
Beluša "B" | - | Lednica | Porubčan | Fúrik | |||
Borčice | - | Kvašov | Migat | Ronec | |||
III.B. TRIEDA - muži | 13.9.2009 o 16,00 hod. | ||||||
Šebešťanová | - | Zubák | Plšek | Šterdas | |||
Horná Breznica | - | Podmanín | 12.9.2009 | Dobrodenka | Bagin | ||
Trstie | - | FC Púchov | Mako | Zabielny | |||
Podvažie "B" | - | Praznov | 12.9.2009 | Bušovský | Koleno | ||
I.TRIEDA-dorast | 13.9.2009 o 13,30 hod. | ||||||
Pruské | - | Horná Poruba | Tomaník | M.Lieskovský | |||
Bolešov | - | Lúky | Bezdeda | Hriadel | |||
Jasenica | - | Brvnište | Mihálik | Koleno | |||
Tuchyňa | - | Orlové | 13,00 hod | F.Kováč | Juríček | ||
Pružina | - | Prečín | Zabielny | Mako | |||
Visolaje | - | Praznov | ObFZ | Miakiš | |||
Borčice | - | Domaniža | 12.9.2009 | Ronec | Migat | ||
II.TRIEDA-dorast | 13.9.2009 o 13,30 hod. | ||||||
Sverepec | - | Udiča | Paška | Zvak | |||
Dohňany | - | Koš. Podhradie | Vajdík | Vadovský | |||
Podvažie | - | Šebešťanová | Dobrodenka | Kováčik | |||
Stupné | - | Vrchteplá | 12.9., 13,00 | Plšek | Šterdas | ||
Prejta | - | Horovce | Judiny | Černej | |||
Lednica | - | Beluša "B | Bušovský | Kameník | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 13.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Plevník | - | Horná Poruba | Zabielny | ||||
Bolešov | - | Ladce | Marcin | ||||
Prečín | - | Dolná Mariková | Vadovský | ||||
Domaniža | - | Orlové | Kameník | ||||
Stupné | - | Papradno | 12.9.,10,30 | Plšek | |||
Borčice | - | Ilava | 13,00 hod. | Gašparíková | |||
Udiča | - | Streženice | 13,30 hod. | Petrušek | |||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 13.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Sverepec | - | Dohňany | Šuba | ||||
Malé Lednice | - | Horovce | 13,30 hod | Marcin | |||
Mikušovce | - | Lysá p.Makytou | 13,30 hod | Uhrín | |||
Prejta | - | Dolné Kočkovce | Kováčik | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 13.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Košeca "B" | - | Košeca "A" | Škrovánek | ||||
Pružina | - | Vrchteplá | Vadovský | ||||
Jasenica | - | L. Rovne "B" | Mihálik |