Obsadenie č.9 21.09.2009
I.TRIEDA - muži | 27.9.2009 o 15,30 hod. | ||||||
Brvnište | - | Ilava | 26.9.2009 | Bodorík | M.Mazán | Šuba | Turčan |
Plevník | - | Horovce | Migat | Tomaník | Monček | Vánik | |
Malé Lednice | - | Papradno | Koleno | Mihálik | ZsfZ | Brundza | |
Podvažie | - | Púchov "B" | J.Lieskovský | ZsFZ | M.Lieskovský | Hanták | |
Dulov | - | Pružina | Škrovánek | Marcin | Gašparíková | Mičúch | |
Tuchyňa | - | Udiča | Cíbik | M.Pecuš | Bezdeda | Španihel | |
Visolaje | - | Dolná Mariková | Zvak | Dobrodenka | Juríček | Loužecký | |
II.TRIEDA - muži | 27.9.2009 o 15,30 hod. | ||||||
Dohňany | - | Koš. Podhradie | Kameník | Zabielny | |||
Sverepec | - | Streženice | Miakiš | Mičuda | |||
Pruské | - | Orlové | Milčík | Kováčik | Weiss | Pribil | |
Bolešov | - | Vrchteplá | J.Pecuš | Ronec | Švec | ||
Košeca | - | Dolné Kočkovce | Černej | Petrušek | Bagin | Lieskovský | |
Lysá p.Makytou | - | N.Dubnica "B" | Vadovský | Paška | |||
Jasenica | - | Dolná Breznica | Šuba | Šterdas | |||
III.A - TRIEDA - muži | 27.9.2009 o 15,30 hod. | ||||||
Beluša "B" | - | Kvašov | Mikoláš | ||||
Tunežice | - | Borčice | ObFZ | ||||
Prejta | - | Lednica | M.Mazán | Uhrín | |||
Mikušovce | - | Kolačín | F.Kováč | ||||
Kameničany | - | Červený Kameň | Hriadel | ||||
III.B. TRIEDA - muži | 27.9.2009 o 15,30 hod. | ||||||
Trstie | - | Lazy p.Makytou | Plšek | Slaninka | |||
Horná Breznica | - | Praznov | 26.9.2009 | M.Pecuš | Cíbik | ||
Šebešťanová | - | FC Púchov | Mako | Bušovský | |||
Zubák | - | Podmanín | Judiny | ||||
I.TRIEDA-dorast | 27.9.2009 o 13,00 hod. | ||||||
Pruské | - | Brvnište | Weiss | Kováčik | |||
Horná Poruba | - | Lúky | 26.9.15,30 | Dobrodenka | Kováčik | ||
Bolešov | - | Orlové | Švec | Ronec | |||
Jasenica | - | Prečín | Šterdas | Šuba | |||
Tuchyňa | - | Praznov | 12,30 hod | Bezdeda | M.Pecuš | ||
Pružina | - | Borčice | Slaninka | Plšek | |||
Visolaje | - | Domaniža | Juríček | Dobrodenka | |||
II.TRIEDA-dorast | 27.9.2009 o 13,00 hod. | ||||||
Sverepec | - | Šebešťanová | Mičuda | Miakiš | |||
Udiča | - | Koš. Podhradie | 26.9.15,30 | J.Pecuš | P.Papuča | ||
Podvažie | - | Vrchteplá | M.Lieskovský | ZsfZ | |||
Kolačín | - | Horovce | Hriadel | Jamrich | |||
Stupné | - | Lednica | Bušovský | Mako | |||
Prejta | - | Beluša "B | Uhrín | M.Mazán | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 27.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Horná Poruba | - | Ladce | Marcin | ||||
Plevník | - | Dolná Mariková | Kameník | ||||
Bolešov | - | Orlové | Judiny | ||||
Prečín | - | Papradno | Koleno | ||||
Domaniža | - | Ilava | Plšek | ||||
Stupné | - | Udiča | Mako | ||||
Borčice | - | Streženice | Škrovánek | ||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 27.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Dohňany | - | Horovce | Bodorík | ||||
Malé Lednice | - | Lysá p.Makytou | 13,00 hod | Mihálik | |||
Mikušovce | - | Dulov | 13,00 hod | F.Kováč | |||
Pruské | - | Dolné Kočkovce | Bagin | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 27.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Košeca "B" | - | Ilava | Jamrich | ||||
Jasenica | - | Vrchteplá | Tomaník | ||||
Led. Rovne "B" | - | Košeca "A | P.Papuča |