Počet návštev: |
1.) KM schvaľuje výsledky MFZ zo dňa 1. a 2.5.2010.
2.) KM dodatočne kontumuje zápasy I.triedy dorastu 17.kola Visolaje - Brvnište
a 18. kola Orlové - Visolaje v neprospech družstva Visolaj za neoprávnený
štart hráča (Krištofa Jozefa). Výsledky dosiahnuté na ihrisku zostávajú v
platnosti.
3.) KM dáva návrh na potrestanie "DK" vedúceho a kapitána družstva SŽ
MFK Ilava za pokus o neoprávnený štart hráča na cudzí RP.
4.) KM upozorňuje TJ Podvažie na včasné vypisovanie zápisov o stretnutí.
V prípade opakovania bude klub odstúpený na DK.
5.) KM nariaďuje odohrať MFZ 21.kola SŽ I. trieda : Plevník - Ladce dňa
15.5.2010 - sobota o 14,30 hod. KR zaistí R. TJ Plevník uhradí rokovací
poplatok 10 €.
6.) KM súhlasí s odohratím MFZ 20. kola I. triedy SŽ : Orlové - Domaniža
8.5.2010 - sobota o 10,30 hod. po vzájomnej dohode. KR zaistí R.
7.) Nominácia výberu KM ObFZ roč.1997 a mladší do SVEREPCA dňa 11.05.2010 ( utorok) o 15,30 hod.
PLEVNÍK: ĎURKECH Lukáš, URÍK Rastislav, KUVIK Milan, DOMANIŽA: ŠPÁNIK Matej, ŠPÁNIK Milan, GÁLIK Matej, KOPECKÝ Dárius, TRENČANSKÝ Daniel, STUPNÉ: GAJDOŠ Matúš, BÁRNIK Martin, D. MARIKOVÁ: MIHÁLIK Marek, UDIČA: FURDZO Martin, TRŠKO Marek, HABÁŇ Ľubomír, ORLOVÉ: BEDNÁR Lukáš, CHUDOVSKÝ Jakub, PAPRADNO: GARDOŇ Peter (br.), SANTUS Šimon, ZBORAN Andrej, GALKO Matúš, SVEREPEC: KULA Adam, M. LEDNICE: LEDNICKÝ Andrej, LEDNICKÝ Anton, DUBOVAN Jozef, ČERŇANSKÝ Peter, VRCHTEPLÁ: JANECH Kevin (br.), ŠKRABÁK Adam, HRUŠOVSKÝ Adam, VOKEL Branislav, MOTLO Juraj, SLANINKA Jakub, PRUŽINA: HOGAJ Juraj, GRBAL Robert, MATUŠOV Jakub, BÚTORA Erik, BÚTORA Andrej, JASENICA: VANKO Martin (br.), KRÁLIK Richard.
Nominovaní hráči si zo sebou prinesú: športovú výstroj ( kopačky, chrániče, športové oblečenie a hygienické potreby).Brankári si prinesú aj brankárske rukavice !!!
V prípade nejasností a presnejších informácií alebo ospravedlnenia z neúčasti treba volať:
Predseda KM p. JURENA Jozef - 0902 328 976
Člen KM p. GAŠPÁREK Jaroslav - 0903 202 861
Sekretár ObFZ p. PETRÍKOVÁ Viera - 0915 764 565
Nominácia výberu KM ObFZ roč.1997a mladší do KOŠECE dňa 18.05.2010 ( utorok) o 15,30 hod.
BOLEŠOV: BEŇO Dominik, HUDCOVSKÝ Patrik, KOBELA Blažej, H. PORUBA: HUDEC Peter, HOFIERKA Maroš, LADCE: HALUŠKA Jakub, CHOVANEC Vladimír, BORČICE: KOCKA Miroslav, HASIDLO Dominik, ILAVA: MARGUŠ Peter, HANKO Jakub, FÁBRY Martin, JANCO Kevin, DULOV: BRYNDZA Martin, GOSPIC Dárius, PREJTA: PECUCHA Martin, MAJTÁN Dominik, VOŘÍŠEK Boris, CHLEBAN Lukáš MIKUŠOVCE: JANÍČEK Martin (br.), HOLBA Dominik, PRUSKÉ: TOMANICA Richard, BARTOŠ Andrej, KOŠECA: CHUDÝ Andrej (br.), KUTEJ Michal., MASÁR Erik, FUSKO Alexander, STREŽENICE: LADECKÝ Peter, POJEZDAL Marek, GOMBÁR Robert, HOROVCE: CHUPÁČ Martin, DOHŇANY: PAVLIS Dušan, KOVÁČIK Vladimír L. ROVNE: PAVLOVIČ Lukáš.
Nominovaní hráči si zo sebou prinesú: športovú výstroj ( kopačky, chrániče, športové oblečenie a hygienické potreby).Brankári si prinesú aj brankárske rukavice !!!
V prípade nejasností a presnejších informácií alebo ospravedlnenia z neúčasti treba volať:
Predseda KM p. JURENA Jozef - 0902 328 976
Člen KM p. GAŠPÁREK Jaroslav - 0903 202 861
Sekretár ObFZ p. PETRÍKOVÁ Viera - 0915 764 565
Ďalšie zasadnutie KM bude dňa 12.5.2010.
Bc. Jozef Jurena
predseda KM
Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.