Počet návštev: |
1.) KM schvaľuje výsledky MFZ zo dňa 4.a5.9.2010.
2.) KM schvaľuje výsledky dohrávky I. kola :
I. tr.Ml.Ž Podvažie - Pružina 2:2
I. tr. SŽ Domaniža - Ilava 13:0
Streženice - Pruské 3:3
Ladce - Dulov 11:0
Stupné - Dohňany 1:1
Plevník - Prečín 2:3
II. tr. SŽ H.Poruba - Vrchteplá 2:0
Prejta - Lysá 10:0
Tuchyňa - Sverepec 1:2
Bolešov - Lednica 1:0
Orlové - M.Lednice 1:1
I. tr. Dorast Pruské - Brvnište 4:2
Lúky - Jasenica 2:4
Tuchyňa - Ladce 0:3
Stupné - Bolešov 4:2
II. tr. Dorast Visolaje - Streženice "B" 2:7
Šebešťanová - Kolačín 1:3
3.) KM berie na vedomie list od FK Slovan Bolešov (p. Pecuš)
4.) KM berie na vedomie zmenu hracieho času II tr. SŽ Košeca - Vrchteplá dňa
8.9.2010 o 16,00 hod. (vzájomná dohoda)
5.) KM oznamuje FO, FK a R, že súpisky mládežníckych družstiev slúžia iba pre
účely KM ObFZ a pre potreby klubov. Nie sú určené pre R pri kontrole totožnosti
v MFZ.
6.) KM oznamuje FO a FK, že pre dohrávku II. kola neplatia výnimky z hracích časov
okrem zápasu II. tr. SŽ Horovce - D. Kočkovce 15.9.2010 o 16,00 hod.
7.) KM berie na vedomie súpisky :
I. tr. dorast : Dynamo Orlové, Tuchyňa (doplnenie súpisky)
I. tr. SŽ : Plevník, Ladce, Orlové
II. tr. SŽ : Sverepec, FK Košeca, Tuchyňa (doplnenie súpisky)
I. tr. Ml.Ž : Pružina
8.) KM oznamuje FO a FK, že nominačný zraz výberu KM ObFZ roč.1997 a mladší
sa uskutoční dňa 23.9.2010 (štvrtok) o 15,15 hod. v Beluši, areál ZŠ na umelom
ihrisku.
Nominovaní :
Domaniža : KOPECKÝ Dárius, ŠPÁNIK Matej, TRENČANSKÝ Daniel, ŠPÁNIK
Milan
Udiča : HABÁŇ Ľubomír, HARVÁNEK Juraj
Orlové : BEDNÁR Lukáš
Papradno : GARDOŇ Peter (br.), SANTUS Šimon, ZBORAN Andrej, GARDOŇ
Martin, GALKO Matúš
Jasenica : VANKO Martin,
Vrchteplá : SLANINKA Jakub, VOKEL Branislav
Bolešov : KOBELA Blažej
Ladce : HALUŠKA Jakub, CHOVANEC Vladimír,
Ilava : BENO Kollar, FÁBRY Martin, JANCO Kevin,
Dulov : BRYNDZA Martin
Pruské : TOMANICA Richard, BARTOŠ Andrej
Košeca : MASÁR EriK, FUSKO Alexander, MIHÁLIK Lukáš, LACKO Róbert,
CHUDÝ Andrej (br.)
Streženice : LADECKÝ Peter, POJEZDAL Marek
Horovce : CHUPÁČ Martin
Dohňany : PAVLIS Dušan
Sverepec : KULA Adam
Nominovaní hráči si zo sebou prinesú: športovú výstroj ( kopačky, chrániče, športové oblečenie a hygienické potreby).Brankári si prinesú aj brankárske rukavice !!!
V prípade nejasností a presnejších informácií alebo ospravedlnenia z neúčasti treba volať:
Predseda KM p. JURENA Jozef - 0902 328 976
Člen KM p. GAŠPÁREK Jaroslav - 0903 202 861
Sekretár ObFZ p. PETRÍKOVÁ Viera - 0915 764 565
KM pozýva aj trénera výberu ObFZ p. Dušana Raninca.
9.) Ďalšie zasadnutie KM bude dňa 16.9.2010.
Bc. Jurena Jozef
predseda KM
Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.