Počet návštev: |
1.) KM schvaľuje výsledky MFZ hraných dňa 11. a 12.9.2010.
2.) KM kontumuje MFZ I. tr. SŹ Udiča - Ilava a priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech
TJ Udiča. Prípad odstupujeme na DK.
3.) KM žiada FK Ilava o dokladovanie náhrad pre FO Udiča v zmysle RS čl 5.3.-20€
do najbližšieho zasadnutia KM.
4.) KM berie na vedomie prílohu R Šamaja Vratislava a odstupuje na KR.
5.) KM schvaľuje dohrávky :
I. tr. SŹ - 1.kolo Udiča - Orlové 2:1
D.Mariková - Papradno 2:0
II. tr. SŹ - 1. kolo D. Kočkovce - Mikušovce 4:0
3. kolo FK Košeca - Vrchteplá 4:0
6. kolo Sverepec - Vrchteplá 4:0
I. tr. dorast 1.kolo Prečín - Pružina 6:0
Borčice - Orlové 2:2
Praznov - Domaniža 1:5
II. tr.dorast 1.kolo M. Lednice - Horovce 2:3
Dohňany - Udiča 2:0
D. Mariková - Sverepec 7:0
3.kolo Dohňany - Horovce 5:4
6.) KM berie na vedomie dohoru klubov I. tr. D Praznov - Prečín a súhlasí
s odohraním MFZ 7. kola dňa 24.9.2010 (piatok) o 16,00 hod. KR zaistí R.
7.) KM berie na vedomie dohodu klubov II.tr. SŽ Sverepec - Bolešov.
8.) KM predvoláva na svoje zasadnutie dňa 22.9.2010 (streda) o 15,00 hod. vedúceho
družstva dorastu TJ Hradčan Lednica p, Milana Bielika a trénera p. Pavla Barku.
Zároveň oznamujeme funkcionárom klubu, že družstvo dorastu nemôže v MFZ
nastupovať na OP.
9.) KM upozorňuje KR, že niektorí "R" neuviedli do zápisu o stretnutí, že hráči
dorastu Hradčan Lednica nastupujú na MFZ bez RP.
1. kolo Hradčan Lednica - Horovce : Judiny
4. kolo Hradčan Lednica - Prejta : Pecuš Jaroslav
6. kolo Hradčan Lednica - D. Mariková : Gašparíková
10.) KM berie na vedomie súpisky :
I. tr. D - Bolešov, Domaniža, Lúky (doplnenie)
II. tr. D - Sverepec
I. tr. SŽ - D.Mariková, Ilava, Domaniža
II. tr. SŽ - D. Kočkovce, H. Poruba, Lednica, Bolešov
11.) KM upozorňuje hráčov nominovaných na zraz výberu ObFZ KM roč. 1997
a mladší do Beluše dňa 23.9.2010 (štvrtok) o 15,15 hod., že je potrebné si
priniesť obuv vhodnú na umelý povrch!
Nominovaní :
Domaniža : KOPECKÝ Dárius, ŠPÁNIK Matej, TRENČANSKÝ Daniel, ŠPÁNIK
Milan
Udiča : HABÁŇ Ľubomír, HARVÁNEK Juraj
Orlové : BEDNÁR Lukáš
Papradno : GARDOŇ Peter (br.), SANTUS Šimon, ZBORAN Andrej, GARDOŇ
Martin, GALKO Matúš
Jasenica : VANKO Martin,
Vrchteplá : SLANINKA Jakub, VOKEL Branislav
Bolešov : KOBELA Blažej
Ladce : HALUŠKA Jakub, CHOVANEC Vladimír,
Ilava : BENO Kollar, FÁBRY Martin, JANCO Kevin,
Dulov : BRYNDZA Martin
Pruské : TOMANICA Richard, BARTOŠ Andrej
Košeca : MASÁR EriK, FUSKO Alexander, MIHÁLIK Lukáš, LACKO Róbert,
CHUDÝ Andrej (br.)
Streženice : LADECKÝ Peter, POJEZDAL Marek
Horovce : CHUPÁČ Martin
Dohňany : PAVLIS Dušan
Sverepec : KULA Adam
Nominovaní hráči si zo sebou prinesú: športovú výstroj ( kopačky, chrániče, športové oblečenie a hygienické potreby).Brankári si prinesú aj brankárske rukavice !!!
V prípade nejasností a presnejších informácií alebo ospravedlnenia z neúčasti treba volať:
Predseda KM p. JURENA Jozef - 0902 328 976
Člen KM p. GAŠPÁREK Jaroslav - 0903 202 861
Sekretár ObFZ p. PETRÍKOVÁ Viera - 0915 764 565
KM pozýva aj trénera výberu ObFZ p. Dušana Raninca.
12.) Najbližšie zasadnutie KM bude dňa 22.9.2010.
Bc. Jozef Jurena
predseda KM
Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.