Dnes oslavuje meniny Ľuboslav(a) zajtra Matúš         Piatok, 20. september 2019

Komisia MLÁDEŽE

Úradná správa č.: 10 zo dňa 29. januára 2019

1. Turnaj prípraviek ročník 2008 a ml., dievčatá štartujú tak ako v súťažiach ObFZ -     

     výnimky platia 2006 - 2007 a ml..

     Turnaj sa uskutoční dňa 16.2.2019 v ŠH MŠK Považská Bystrica.

 

     Zraz družstiev a prezentácia družstiev, ktoré hrajú doobeda je o 7,30 hod.

 

     Skupina A - doobeda                                                 Skupina B - poobede

 

     1. OFS Přerov                                                              1. OFS Přerov

     2. Šebešťanová                                                            2. Domaniža

     3. FK Dubnica B                                                           3. MŠK PB B

     4. ŠK fc Púchov                                                            4. Plevník

     5. Brvnište                                                                     5. Prečín

     6. Praznov                                                                     6. Podmanín

 

2. Turnaj ml. žiakov ročník 2006 a ml., dievčatá roč. 2004, 2005 a ml. - platí výnimka

     ObFZ.

     Turnaj sa uskutoční dňa17.2.2019 v ŠH MŠK Považská Bystrica.

 

     Prezentácia bude o 7,30 hod.

 

     Účastníci :   1. Domaniža

                          2. Prečín 

                          3. Streženice

                          4. Hradčan Lednica

                          5. ŠK fc Púchov

                          6. Ladce

                          7. Praznov

 

3. Turnaj prípraviek ročník 2008 a ml.,dievčatá ročník 2006, 2007 a ml.

     Turnaj sa uskutoční dňa 24.2.2019 vo VŠH MŠK Púchov.

 

     Prezentácia bude o 7,30 hod.

 

     Skupina A                                                              Skupina B 

 

     1. FK Dubnica B                                                     1. Lednické Rovne

     2. Beluša                                                                 2. Domaniža

     3. ŠK fc Púchov                                                      3. Ladce

     4. Praznov                                                              4. Podmanín

     5. Dolná Mariková                                                   

 

     Zápasy sa striedajú z obidvoch skupín.

 

     Rozhodcov na všetky turnaje zabezpečí KR ObFZ Pov. Bystrica.

 

     16.2.2019 - 2 x poháre + najlepší strelec

     17.2.2019 - 1 x poháre + najlepší strelec

      24.2.2019 -1 x poháre + najlepší strelec

 

     Pitný režim zabezpečí organizátor.

 

     Z dôvodu štartu družstiev LR Crystal Led. Rovne žiaci a MŠK Púchov žiaci a prípravky v krajských súťažiach ZsFZ, neboli tieto do turnajov zaradené.

 

     Rozpis zápasov v turnajoch bude zverejnený na stránke ObFZ.

 

                                                                                    Mgr. Kamil Begáň

                                                                                    predseda KM 

              


[Späť]



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk