Dnes oslavuje meniny Henrich zajtra Drahomír         Streda, 15. júl 2020

Obsadenie


správa č.: 2414. mája 2010

I.TRIEDA - MUžI 23.5.2010 O 17,00 HOD. DZ Ilava - Brvnište 22.05.2010 M,Mazán Bodorík Gašparíková ŠPANIHEL Horovce - P...


správa č.: 2309. mája 2010

I.TRIEDA - MUžI 16.5.2010 O 17,00 HOD. DZ Visolaje - Udiča 15.5.,16,30 Mihálik Zvak Tomaník Pribil Tuchyňa - Pružina Bezdeda Švec ...


správa č.: 2230. apríla 2010

I.TRIEDA - MUžI 9.5.2010 O 16,30 HOD DZ Ilava - Malé Lednice Migat M.Lieskovský Dobrodenka Lieskovský Horovce - Podvažie Kováčik Eliášek ZsFZ Hanták Brvni...


správa č.: 2125. apríla 2010

DELEGAČNÝ LIST ROZHODCOV ObFZ POV.BYSTRICA I.TRIEDA - MUžI 2.5.2010 O 16,30 HOD DZ Udiča - Pružina M.Pecuš Cíbik Miakiš Brundza Visolaje - Púchov "B" Dobrode...


správa č.: 2017. apríla 2010

DELEGAČNÝ LIST ROZHODCOV OBFZ POV.BYSTRICA I.TRIEDA - MUžI 25.4.2010 O 16,00 HOD DZ Plevník - Malé Lednice Kováčik Eliášek Weiss ...


správa č.: 1709. apríla 2010

DELEGAČNÝ LIST ROZHODCOV OBFZ POV.BYSTRICA DZ I.TRIEDA - MUžI 18.4.2010 O 16,00 HOD. Udiča - Papradno M.Mazán Marcin Miakiš Hanták Viso...


správa č.: 1726. marca 2010

I.TRIEDA - MUžI 4.4.2010 O 15,30 HOD. Púchov B - Papradno Cíbik M.Pecuš Milčík HANTÁK Pružina - Horovce Mako Miakiš Migat...


správa č.: 1602. apríla 2010

DELEGAČNÝ LIST ROZHODCOV OBFZ POV.BYSTRICA DZ I.TRIEDA - MUžI 11.4.2010 O 15,30 HOD. Malé Lednice Podvažie Dobrodenka Škrovánek Petrušek ...


správa č.: 1622. marca 2010

I.TRIEDA - MUžI 28.3.2010 O 15,00 HOD. DZ D.Marikova Papradno Koleno Tomaník Bušovský VÁNIK Podvažie Dulov na ihrisku v Orlovom Bodorík ...


správa č.: 1505. novembra 2009

DODELEGOVANIE DO ZSFZ Ilava-Skalica R Śimurka AR Miakiš 4.L.Dor. Beluša-Chynorany R Bečka AR Tomaník 5.l.Dor


správa č.: 1427. októbra 2009

I. trieda 12.kolo 1.11.2009 o 13,30 hod UDIčA - MALÉ LEDNICE MIGAT BODORÍK GAŠPARÍKOVÁ HANTÁK DOLNÁ MARIKOVÁ - HOROVCE ELIÁ&SC...


správa č.: 1319. októbra 2009

I.TRIEDA - MUžI 25.10.2009 O 14,00 HOD. Ilava - Púchov "B" Kováčik F.Kováč Gančár Pribil Brvnište - Pružina M.Pecuš Cí...


správa č.: 1212. októbra 2009

I.TRIEDA - MUžI 18.10.2009 O 14,00 HOD. Tuchyňa - Dulov Škrovánek Hriadel Juríček Pribil Visolaje - Podvažie M.Mazán Zvak Miaki&scaron...


správa č.: 1108. októbra 2009

I.TRIEDA - MUžI 11.10.2009 O 14,30 HOD. Ilava - Horovce Černej ZSFZ Faltejsek _PRIBIL_ Brvnište - Papradno Cíbik M.Pecuš J.Pecuš _M...


správa č.: 1030. septembra 2009

I.TRIEDA - muži 4.10.2009 o 14,30 hod. Udiča - Dulov Miakiš F.Kováč Černej Vánik Visolaje - Tuchyňa M.Pecuš Cíbik J.Pecu&sca...






 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk