Počet návštev: |
správa č.: 12 | 18. septembra 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 26.9.2010 O 15,30 HOD. DZ D.Maríková Lysá Vadovský Zabielny Mihálik LIESKOVSKÝ M.Lednice Udiča Kováčik Ga&sc... |
správa č.: 11 | 10. septembra 2010 |
I.TRIEDA-DORAST 15.9.2010 O 13,30 HOD. Pružina Domaniźa Topor Paška Bolešov Praznov Milčík Šamaj Ladce Stupné Juríček Ond... |
správa č.: 10 | 10. septembra 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 19.9.2010 O 15,30 HOD. DZ Lysá Jasenica Švec Weiss Bušovský MIčÚCH Dulov Papradno Migat Marcin Bodorík ... |
správa č.: 9 | 10. septembra 2010 |
I.TRIEDA - ST.ŽIACI 15.9.2010 STREDA O 10,30 HOD Ilava Prečín Gašparíková Dohňany Plevník Leško Papradno Stupné Rezák ... |
správa č.: 8 | 06. septembra 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 12.9.2010 O 16,00 HOD. DZ Udiča Lysá Miakiš Hriadel Švec PEťOVSKÝ D.Maríková Brvnište Dobrodenka Bezdeda ... |
správa č.: 7 | 03. septembra 2010 |
II.TRIEDA - ST.ŽIACI 5.9.2010 o 10,30 hod. Vrchteplá Sverepec Esterka Horovce Orlové-žiačky 13,30 hod Weiss Mikušovce Malé Lednice 13,30 hod Ronec Lysá FK Lednica Migat H.Poruba... |
správa č.: 6 | 26. augusta 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 5.9.2010 O 16,00 HOD. DZ Lysá Papradno M,Pecuš J.Pecuš Dobrodenka TURčAN Jasenica Púchov "B" Mihálik M.Lieskovský Mohylák HANTÁK Dulov ... |
správa č.: 5 | 20. augusta 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 29.8.2010 O 17,00 HOD. DZ Brvnište Lysá M.Lieskovský Plšek _ MIčÚCH_ Udiča Košeca Migat Mako Briestensk... |
správa č.: 4 | 13. augusta 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 22.8.2010 O 17,00 HOD. DZ Lysá Púchov "B" Mako Mihálik Paška _ PRIBIL_ Papradno Ilava Miakiš Pavlačka Cernej _ SPAN... |
správa č.: 3 | 05. augusta 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 15.8.2010 O 17,00 HOD. DZ Košeca Lysá Vadovský Kameník _PORUBCAN_ _ LOUžECKÝ_ Brvnište Visolaje M.Pecuš J.Pecuš _WEISS_ _ BRUNDZA_ Udiča ... |
správa č.: 2 | 02. augusta 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 8.8.2010 O 17,00 HOD. Lysá Ilava Oselský Zvak Mohylák BRUNDZA P&... |
správa č.: 1 | 26. júla 2010 |
I.TRIEDA - MUžI1.8.2010 O 17,00 HOD. DZ Visolaje Lysá Kameník Kapila F.Kováč CHALMOVIANSKY Košeca Horovce Kováčik Gašparíková U... |
správa č.: 31 | 12. júla 2010 |
BARÁž O POSTUP DO II.TRIEDY - MUžI, 18.7.2010 O 17,30 HOD. IHRISKO TRSTIE Beluša "B" - Podmanín R - Škrovánek, AR - M. Mazan, Mihálik DZ - Chalmoviansky |
správa č.: 30 | 13. júna 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 19.6.2010 O 17,00 HOD. _DZ_ Púchov "B" - Ilava Streženice Kameník Bušovský Jakúbek _BRUNDZA_ Pružina - Brvni&scar... |
správa č.: 29 | 04. júna 2010 |
I.TRIEDA - MUžI 13.06.2010 O 17,00 HOD. DZ Brvnište - Púchov "B" Brvnište Mako Miakiš Černej Brundza Dulov Tuchyňa Bezdeda ... |
Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.