Dnes oslavuje meniny Viktor zajtra Alexander         Streda, 26. február 2020

Obsadenie


správa č.: 2329. apríla 2011

D H VÝNIMKY R AR 1 AR 2 DZ I.TRIEDA - MUžI 20. KOLO 8.5.2011 O 16,30 HOD. Lysá pod Makytou Udiča Hriadel Kováčik Bušovský Lieskovsk&y...


správa č.: 2222. apríla 2011

D H VÝNIMKY R AR 1 AR 2 _DZ_ I.TRIEDA - MUžI 19. KOLO 1.5.2011 O 16,30 HOD. _ _ Papradno Lysá pod Makytou Marcin ObFZ Dobrodenka _ PEťOVSKÝ_ ...


správa č.: 2115. apríla 2011

D H VÝNIMKY R AR 1 AR 2 _DZ_ I.TRIEDA - MUžI 18. KOLO 24.4.2011 O 16,00 HOD. _ _ Lysá pod Makytou Brvnište Dobrodenka Bezdeda Ronec _BRUNDZA_ ...


správa č.: 2008. apríla 2011

D H VÝNIMKY R AR 1 AR 2 DS I.TRIEDA - MUžI 17. KOLO 17.4.2011 O 16,00 HOD. Púchov "B" Lysá pod Makytou Bodorík Mihálik Papuča _TURč...


správa č.: 1825. marca 2011

D H VÝNIMKY R AR 1 AR 2 DZ I.TRIEDA - MUžI 15. KOLO 3.4.2011 O 15,30 HOD. Ilava Lysá pod Makytou Kameník Vadovský Koleno _Španihel_ ...


správa č.: 1801. apríla 2011

I.TRIEDA - MUžI 16. KOLO 10.4.2011 O 15,30 HOD. R AR1 AR 2 DS Lysá pod Makytou Košeca Oselský M.Pecuš J.Pecuš Loužecký Visolaje ...


správa č.: 1724. októbra 2010

I.TRIEDA - MUžI 31.10.2010 O 14,00 HOD. _DZ_ Lysá Visolaje Škrovánek Judiny Šamaj _ SLOVÁK_ Horovce Košeca M.Lieskovský Zigo R...


správa č.: 1616. októbra 2010

I.TRIEDA - MUžI 24.10.2010 O 14,00 HOD. DZ Plevník Lysá Vadovský Mohylák Slaninka _ SLOVÁK_ Ilava Malé Lednice Juríček Kapila ...


správa č.: 1508. októbra 2010

I.TRIEDA - MUžI 17.10.2010 O 14,00 HOD. DZ Lysá Horovce Milčík Judiny Ronec _HANTÁK_ Visolaje Dulov Kováčik Gašparíkov&aacu...


správa č.: 1403. októbra 2010

I.TRIEDA - MUžI 10.10. 2010 O 14,30 HOD. DZ M.Lednice Lysá Kameník Bušovský Paška _ PRIBIL_ Plevník D.Maríková Š...


správa č.: 1326. septembra 2010

I.TRIEDA - MUžI 3.10.2010 O 14,30 HOD. DZ Lysá Dulov Juríček Judiny Uhrín LOUžECKÝ Horovce Jasenica Marcin Štefanec Pavlačka ...


správa č.: 1218. septembra 2010

I.TRIEDA - MUžI 26.9.2010 O 15,30 HOD. DZ D.Maríková Lysá Vadovský Zabielny Mihálik LIESKOVSKÝ M.Lednice Udiča Kováčik Ga&sc...


správa č.: 1110. septembra 2010

I.TRIEDA-DORAST 15.9.2010 O 13,30 HOD. Pružina Domaniźa Topor Paška Bolešov Praznov Milčík Šamaj Ladce Stupné Juríček Ond...


správa č.: 1010. septembra 2010

I.TRIEDA - MUžI 19.9.2010 O 15,30 HOD. DZ Lysá Jasenica Švec Weiss Bušovský MIčÚCH Dulov Papradno Migat Marcin Bodorík ...


správa č.: 910. septembra 2010

I.TRIEDA - ST.ŽIACI 15.9.2010 STREDA O 10,30 HOD Ilava Prečín Gašparíková Dohňany Plevník Leško Papradno Stupné Rezák ...






 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk